[OL]4you na

Charitativní networking propojil podnikatele z celé Moravy.

Třetí ročník benefiční SuperSnídaně spojil šedesát drobných i velkých podnikatelů z celé Moravy, kteří vybrali neuvěřitelných 200 tisíc korun, jenž poputují na neurorehabilitace malé Elišky. Společnými silami tak dokázali podnikatelé malý zázrak. Akci svou účastí osobně podpořil také hejtman Josef Suchánek.

Charitativní networking propojil podnikatele z celé Moravy.

Ve středu 22. května se v Nutrend Worldu setkali podnikatelé, kteří dokázali, že business lze dělat i srdcem. Na SuperSnídani podpořili nejen své podnikání a získali nové kontakty, ale taktéž přispěli na dobrou věc. Pro malou Elišku výnos z celé akce znamená životní příležitost. Díky finančním prostředkům, které byly vybrány si může její rodina dovolit zaplatit dva cykly náročných neurorehabilitací.

„Mé poděkování patří všem členům olomouckého My Networking Club, ale také hostům, kteří se snídaně zúčastnili, za jejich pomoc a dobrá srdce. S maminkou malé Elišky jsem mluvil hned po akci, byla nesmírně vděčná, dojatá a nechtěla té vybrané částce věřit,“ okomentoval výsledek akce Jaroslav Strejček, předseda správní rady Nadace Malý Noe, která pomáhá dětem v tíživé situaci.

Podle lékařů měla být Eliška celý život ležícím pacientem. Pravidelné rehabilitace, láska rodičů a jejich nezměrné nasazení však Elišku zvedly z postele," dodává Strejček.

Pět set korun z každé zakoupené vstupenky bylo věnováno právě na podporu Elišky. Akce se konala v prostorách Nutrend Worldu, majitelé byli natolik vstřícní a Elišce věnovali taktéž jistou finanční částku. „Celkem se tak podařilo vybrat neuvěřitelnou částku a já mám obrovskou radost, že každým rokem naše pomoc roste. Je fascinující, co dokáže skupina podnikatelů, když spojí své síly,“ říká Michal Ondra, zakladatel olomouckého My Networking Club a organizátor akce.

 

O Nadaci Malý Noe
Nadace Malý Noe už 17 let aktivně pomáhá dětem, které žijí bez náležité péče biologických rodičů, jsou týrané nebo jinak ohrožované. Na podporu dětí např. vysadila společně s patrony více než 400 stromů, každoročně vyhoví 50 až 60 žádostem o nadační příspěvek a pomáhá vždy systémem 100 procent. Garantuje tedy, že veškeré prostředky od dárců jdou přímo na pomoc dětem. Dále pořádá benefiční koncerty ve spolupráci s významnými umělci ČR, soutěže v kreslení pro dětské domovy a Klokánky, prodej vánočních dárků ad.

reklama