[OL]4you na

Co všechno můžete v zimě zažít v Krkonoších?

Co všechno můžete v zimě zažít v Krkonoších?

Pokud ještě váháte, kam letos vyrazit na lyže, podívejte se, co všechno vám nabízejí Krkonoše, hory s vyšší a nejdelší lyžařskou tradicí! Připraveno je pro vás na 180 km celkové délky všech místních sjezdovek, téměř 30 moderně vybavených středisek a širokou nabídku non – ski aktivit.

Největší lyžařský rezort v Česku leží právě v Krkonoších! SkiResort Černá hora - Pec propojuje na jeden skipas téměř celé východní Krkonoše. Od Sněžky přes Malou Úpu až na Černou horu vás čeká  50 km sjezdovek se 6 středisky propojenými skibusy a SkiTour rolbami. Kabinková osmimístná lanovka Černohorský Express sveze i pěší a běžkaře. Areál Černá hora nabízí lyžování na až tříkilometrových sjezdovkách. Je vybaven i 2 dětskými lokalitami s pojízdnými koberci a aktivitami pro rodiny s dětmi jako snowtubing nebo 3,5 km dlouhá Černohorská sáňkařská cesta.
V Peci pod Sněžkou jsou sjezdovky rozprostřené v celém údolí a dopřát si tu můžete lyžování s výhledy na nejvyšší českou horu a další hřebeny. Sjezdovky různých obtížností doplňuje velká dětská lokalita, funpark a trať Funline s klopenými zatáčkami a 8 metrů dlouhým tunelem.
Černý Důl je menší areál se širokými a mírnými sjezdovkami a největším dětským parkem SkiResortu. Jde o lokalitu ideální pro rodiny s dětmi. Areál je vybaven hlavně lanovkami. Výhodou je bezplatné prostorné parkoviště hned u sjezdovek.
Ve všech areálech SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC je možné využít služby oficiální lyžařské školy, půjčovny a servisu SkiResort Live.
Výhodný je i online prodej skipasů SkiResort Card s levnější cenou než na místě. V budově dolní stanice lanovky ve Velké Úpě je nová půjčovna, která poskytuje i skialpové vybavení.

Špindlerův mlýn je zase symbolem kvality a luxusu! Zimní středisko v srdci Krkonoš se pyšní dlouhými sjezdovkami na špičkové úrovni, sítí skibusů a skvělými Aprés Ski programy. I ve Špindlu doporučujeme nákup skipasů online a s předstihem, cena je mnohem výhodnější. 

Nejdelší sjezdovku najdete v Rokytnici, vede z Lysé hory na Horní Domky. Harrachov pak nabízí kromě skvělé lyžovačky, 2 sedačkových lanovek a 3 vleků také zázemí horského městečka.

Do Krkonoš i bez lyží
Zimní krkonošskou pohádku si mlžete užít i bez lyží a běžek. Vydat se můžete do výšky 45 metrů Stezkou korunami stromů, která je otevřena celoročně a nabízí pohodový a poučný program. Hlídka na Stráži je název vyhlídkového lesoparku nad Rokytnicí nad Jizerou. Stojí zde 6 nových originálních vyhlídek, které můžete s opatrností zdolat i v zimě. Ve Špindlu a v Janských Lázní fungují skvělé sáňkařské dráhy, po Černohorské sáňkařské cestě se můžete projet ve tmě s čelovkami a průvodcem. Vyzkoušejte i Snowtubing v Live parku Formánky v Janských Lázních nebo ve Špindlu.

reklama