[OL]4you na

Dárky z lásky! Jděte na to jinak a potěšte originalitou

Každý vyjadřuje lásku jinak. Někdo ji dává na odiv, jiný si své soukromí střeží, někdo rád daruje květinu, jiný šperk. Někdo si vystačí s pozváním na večeři. Ať už to máte, jak chcete, jistě se shodneme, že lásku bychom měli našim partnerům projevovat každý den, a to i beze slov a především bez darů. A tak pojďme pojmout Valentýna jinak, trochu netradičně. Poradíme, jak na to.

Dárky z lásky! Jděte na to jinak a potěšte originalitou

TIPY PRO NĚJ

Jděte spolu na jeho oblíbený sport
Má váš partner rád hokej a vy jej z duše nesnášíte? Překonejte se a zajděte na zápas společně. Uvidíte, že to ocení. Tedy pokud se budete tvářit zapáleně a nadšeně s ním fandit, o přestávkách mu skočíte koupit pivo a po zápase s ním proberete všechny vstřelené branky.

Uvařte zamilované jídlo
Miluje bramborový salát a řízek, ale u vás má tento pokrm místo jen na Vánoce? Dejte si záležet a připravte mu jeho oblíbené jídlo. Slavnostně prostřete stůl, zapalte svíčky a dopřejte mu k tomu sklenku piva. Když si ještě vezmete něco sexy na sebe, úspěch bude zaručen. Láska prochází žaludkem, je to tak.

Darujte lahev něčeho ostřejšího
Gin, skvělá whisky, nebo třeba vtipně zabalený dárek v podobě oblíbeného piva? Pokud to vaše drahá polovička má ráda, není co řešit. Čokolád a romantických menu je všude dost, tak proč nebýt trochu přízemnější a praktičtější, že?

TIPY PRO NI

Masáž
Masáž je ideálním valentýnským dárkem. Ale zapomeňte na poukaz do salonu! Zapalte svíčky, aromalampu, pusťte její oblíbenou hudbu a dejte se do toho. Je to romantika jako hrom a vaše partnerka masáž vážně ocení. I když vám to třeba úplně nepůjde, vše je předem odpuštěno, nebojte.

Dort
Jestliže pokročíme v překonávání se, pak je pečení dortu či oblíbené laskominy vaší drahé polovičky další level. Ale žádné strachy, to dáte. A i když vzhled nebude úplně nejukázkovější, pochvala se dostaví, buďte si jistí.

Vlastnoručně uvázaná květina
Těžko se můžete v únoru vydat do polí natrhat půvabnou luční květinu, ale při troše ochoty obsluhy v květinářství, kam rádi chodíte pro květinové dary, budete moci vybrat a uvázat vaší partnerce kytici, jakou svět neviděl. Určitě ji to potěší.

KDYŽ DOJDOU NÁPADY...

... Tak je tu ještě řada tradičních dárků, jako jsou šperky (třeba Pandora má speciální valentýnskou kolekci, stejně tak Swarovski se blýskl zamilovanou edicí šperků), oblíbený parfém, pozvání na večeři do vyhlášené restaurace, spodní prádlo nebo čokoláda. Skvělý může být i polibek doplněný romantickým vyznáním... Méně je někdy více. I na Valentýna.

reklama