[OL]4you na

David Koller přiveze do S-Klubu nové písničky

David Koller vyráží do klubů, kde představí také nové písničky, které vyjdou 15. března 2022 na vinylu. Vinyl v limitované edici koupíte na plánovaných koncertech i webu umělce.

David Koller přiveze do S-Klubu nové písničky

Během pandemie David Koller vůbec nezahálel a čas využil ke skládání nových písní. „Všechny písně vznikly v době pandemie. Natáčelo a míchalo se v sedmi studiích a trvalo to velmi dlouho. Všichni si ještě živě pamatujeme, jak covid, hlavně zpočátku, komplikoval setkávání lidí. Člověk musel být trpělivý a na všechno si počkat. Nakonec se ke všem skladbám povedlo udělat i videoklipy,“ říká David Koller.

Nové skladby My se vám ozveme, Pouta, Planeta bez paměti a Vězenkyně jsou vydány i s videoklipy, které můžete zhlédnout na odkazech u každé písně. V březnu se přidá i zmíněné vinylové EP. Všechny vyjmenované novinky zastřešuje graficky „QR“ kód od Davida Černého. David Koller pod něj se svou kapelou shrnul celou svou aktuální tvorbu. Píseň Pouta je nyní nominována na Skladbu roku v anketě Ceny Anděl Coca-Cola 2021.

Termíny koncertů DAVID KOLLER TOUR 2022:
4. 3. – Havlíčkův Brod – OKO
5. 3. – Zlín –  MASTERS OF ROCKCAFÉ
11. 3 – Tábor –  MILENIUM
12. 3. – Třebíč – ROXY
19. 3. – Olomouc – S-KLUB
25. 3. – Prachatice – NÁRODNÍ DŮM
26. 3. – Praha – JAZZDOCK
27. 3. – Praha – JAZZDOCK
28. 3. – Praha – JAZZDOCK
31. 3. 2022 – Brno – SONO
1. 4. 2022 – Listomyšl – MC KOTELNA
2. 4. 2022  – Krnov – KOFOLA KLUB
8. 4. 2022 – Rumburk – KD - ACOUSTIC TOUR
9. 4. 2022 – Jilemnice – KD JILM - ACOUSTIC TOUR
14. 4. 2022 – Konstantinovy Lázně – KULTURNÍ KONSTANTINKY - ACOUSTIC TOUR
17. 4. 2022  – Praha – JAZZDOCK
18. 4. 2022 – Praha – JAZZDOCK
19. 4. 2022  – Praha – JAZZDOCK

S Davidem Kollerem se můžete setkat vedle Koller Festu také 21. května ve vinařství Lahofer v Dobšicích na Znojemsku. Zde se bude konat jednodenní festival. Kromě Davida Kollera vystoupí kapela Prago Union.
„Hraní na vinicích je v něčem jiné. Oblíbili jsme si ho nejen proto, že člověk může ochutnat opravdu dobré lokální víno, ale také proto, že vinice bývají umístěny v krásném prostředí a lidi jsou na hudbu perfektně naladění. A když se k přidá západ slunce... Těšíme se i na Ester Geislerovou s Johanou Ožvold v roli moderátorek, které dokážou festival od začátku do konce vést v neotřele pozitivním modu,“ dodává David Koller.
David Koller letos vystoupí i na koncertech se skupinami Lucie a Jasná Páka. „S Jasnou Pákou vydáváme vinyl se čtyřmi skladbami a v dubnu je pojedeme představit lidem. Je to přesně dva roky, kdy jsme se potkali v Mikulovském studiu a nahráli session, ze kterých potom tři skladby vznikly. Kvůli covidu se všechny koncerty Jasné Páky rušily, o to víc se teď těšíme, že si zahrajeme živě, a navíc s novým playlistem, který by lidi mohl hodně bavit, alespoň tak, jako nás. Taky jsem rád, že si konečně zahraju s Michalem Ambrožem nebo Petrem Vášou na jednom pódiu,“ upřesňuje David Koller.

Vstupenku do olomouckého S-Klubu můžete koupit za 510 Kč v předprodeji zde.
 

reklama