[OL]4you na

Dětský festival Fesťáček hlásí téměř vyprodáno! Láká na Michala Nesvadbu a další skvělé interprety

Připojte se k Fesťáčku, jednomu z nejoblíbenějších dětských festivalů, který letos překračuje veškerá očekávání s rekordními prodeji vstupenek a téměř vyprodanými kapacitami v polovině měst. Po loňském velkém úspěchu si festival i letos zachovává své vedoucí postavení mezi rodinnými akcemi. V Olomouci se koná 17. srpna.

Dětský festival Fesťáček hlásí téměř vyprodáno! Láká na Michala Nesvadbu a další skvělé interprety

Fesťáček, největší festival pro děti v České republice v letošním roce zamíří celkem do 12 krajských měst! A to do Prahy 8. 6., do Plzně 15. 6., do Liberce 22. 6., do Jihlavy 29.6., do Hradce Králové 6. 7., do Ostravy 13. 7., do Kladna 27. 7., do Zlína 10. 8., do Olomouce 17. 8., do Brna 31. 8. do Ústí nad Labem 7. 9. a do Českých Budějovic 14. 9.

Těšit se opět můžete na jedinečnou show s těmi nejlepšími interprety v tomto odvětví jako Štístko a Poupěnka, Smejko a Tanculienka, Kája a Bambuláček, BibiBum, Paci Pac, Karol a Kvído a další! Čeká vás také spousta skákacích hradů, nový doprovodný program, noví maskotí a plno další zábavy na jednom místě.  Jako doprovodný program akce budou desítky atrakcí jako třeba malování na obličej, kontaktní zoo, jízda na ponících, interaktivní dílny, soutěže o atraktivní cen, možnost fotografování s oblíbenými interprety, pohádkovými postavami nebo s XXL plyšovými medvědy.

Dále bude pro vás připravena rozsáhlá gastro zóna s občerstvením pro celý den, edukační zóny pro nejmenší, pěnová diskotéka, zóny pro relaxaci, zábavné kolotoče a atrakce. Na místě budou také k vypůjčení odrážedla a kola pro děti.

V Olomouci se můžete těšit na Miro Jaroše, Karol a Kvído, Káju a Bambuláčka, Michala Nesvadbu, BibiBum a další! Festival proběhne 17. 8. od 9:00 do 17:00  na Výstavišti Flora Olomouc. Prodej vstupenek probíhá v síti TvůjTicket.

Více informací najdete zde.

reklama