[OL]4you na

Divadlo na Šantovce láká na Vášnivost, Thriller

Psychothriller, který drží diváka neustále na falešné stopě. Napínavý příběh, excelentní herecké výkony, hra plná zvratů... Vášnivost, Thriller nabídne divákům jedinečný zážitek, a to už 15. listopadu v Divadle na Šantovce.

Divadlo na Šantovce láká na Vášnivost, Thriller

Žena se vrací domů z výletu o dva dny dříve. Hledá svého manžela, ale dům je prázdný. Volá mu, kde je, ale on jí tvrdí, že je doma, dívá se na televizi a u toho si čte. V ten moment se rozjíždí řetězec falešných stop a překvapivých zvratů. Inteligentní psychothriller, který sklidil po svém uvedení nadšené kritiky, se olomouckému publiku poprvé představí v úterý 15. listopadu v Divadle na Šantovce. V hlavních rolích excelují Linda Rybová, Jana Janěková ml., David Matásek a Jan Holík.

"Hra drží diváka permanentně na falešné stopě. Právě napínavý dějový vývoj je hlavní devizou nové inscenace Divadla Verze. Hra, která je napsána na půdorysu komorního dramatu, obsahuje také komediální momenty plné hořkého humoru. Zajímavý příběh podtrhují skvělé herecké výkony předních českých herců. Hru s názvem Vášnivost, Thriller považujeme za žhavý tip naší podzimní sezony,“ říká produkční Divadla na Šantovce Kateřina Burešová. 

Hra bude na programu už 15. listopadu v 19:00. Vstupenky pořídíte zde.

reklama