Divadlo žije. On-line. Tak buďte kulturní!

I když se skoro nemůžeme hnout z domu, pořád je dost prostoru na to, užívat si kulturu alespoň on-line. A kdy jindy než teď máte čas koukat na divadelní představení klidně celý den? Vytřískejte z aktuálních omezení to nejlepší, co jde a koukejte na představení, která bývají vyprodaná, z pohodlí domova!

Ilona Tandlerová

Když jsem ráno projížděla novinky na LinkedIn, objevila projekt s názvem Dramox. Už jste o něm slyšeli? Dramox je divadlo on-line. Streamovací služba nabízí za měsíční předplatné 299 Kč ten největší výběr divadelních představení na jednom místě. Aktuálně spolupracují s 30 různými divadly. Mezi nimi můžete najít například Dejvické divadlo, jehož představení bývají často vyprodaná a tak máte jedinečnou příležitost mrknout např. na Vladimíra Polívku, Hynka Čermáka, Kláru Melíškovou, Miroslava Krobota, Ivana Trojana, Simonu Babčákovou a další skvělé herce v některé z jejich inscenací. Z dalších pražských divadel mají na Dramoxu zastoupení mimo jiné Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo na zábradlí, Ungelt, Divadlo v Dlouhé, Činoherní klub a spousta dalších. Z mimopražských divadel můžete zhlédnout představení Divadla J. K. Tyla, našeho olomouckého Moravského divadla, Městského divadla Zlín i brněnské Husy na provázku.

V měsíčním předplatném je zahrnuta podpora divadelních tvůrců. Nejen, že tak ušetříte za vstupenky, protože za 299 Kč můžete vidět představení, kolik jen chcete. Nebudete muset ani čekat, kdy se bude které představení hrát a ještě podpoříte herce, kteří nyní, stejně jako na jaře, nemůžou hrát naživo a ocitli se bez práce.  

 

#divadlo

reklama

Další články