[OL]4you na

Do kin míří Prezidentka. Přijďte si užít speciální večer pro ženy

Už v úterý 21. června v 19:00 uvede Premiere Cinemas v Galerii Šantovka snímek Prezidentka s Aňou Geislerovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích, a to v rámci Premiere Ladies. Milé dámy, jestli si chcete odpočinout a užít večer jen a jen pro vás, právě předpremiéra filmu Prezidentka je ideální nabídkou...

Kateřina Čechová (Aňa Geislerová), historicky první česká prezidentka, má za sebou rok v úřadu. Je zahlcená prací: její program je každý den nabitý k prasknutí. Občas by si chtěla v klidu odpočinout bez pozornosti celé republiky. Jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v dokonalém převleku se v noci potají vytratí... Noční dobrodružství inkognito v podhradí mezi lidmi se jí zalíbí. Seznamuje se se sochařem Petrem (Ondřej Vetchý), kvůli kterému se do města vydává každou noc. Petr nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena, do níž se zamiloval, ve skutečnosti je. Situace se však brzo vymkne kontrole a prezidentčiny noční výlety vyjdou najevo. Kateřina se musí hodně snažit, aby dokázala vyřešit státnický průšvih, ustála svou funkci a ještě si vybojovala právo na lásku, které jí náleží stejně jako kterémukoliv jinému člověku na světě.

Nenechte si ujít již 21. června dámský večer s předpremiérou filmu Prezidentka. V rámci Premiere Ladies se můžete zúčastnit doprovodného programu, obdržíte welcome drink zdarma a budete mít šanci vyhrát jednu ze skvělých cen v oblíbené tombole. Tak doražte s kamarádkou, kolegyní nebo třeba s maminkou a užijte si báječný večer plný smíchu a úžasné české komedie.

Celá akce startuje v 18:15, film se bude promítat v 19:00. Vstupenky pořídíte zde.

reklama