[OL]4you na

Dobrá věc se podařila! Marek Berger na narozeninové party vybral přes sto tisíc

Když se spojí oslava významného životního jubilea s něčím prospěšným, je to ještě větší zážitek. Přesně to se dělo 18. srpna na narozeninové party. Marek Berger slavil padesátiny a gratulanti, místo aby nosili dary, přispívali na projekt Otevřeme zahradu. Vybralo se 107 tisíc korun.

Dobrá věc se podařila! Marek Berger na narozeninové party vybral přes sto tisíc

“Tohle je fakt pecka! Jsem strašně rád, že oslava mých 50. narozenin motivovala lidi k pomoci skvělému projektu Otevřeme zahradu. Všichni jsme si užili devadesátkovou párty 18. 8. 2023 (přesně v den Markových 50. narozenin, pozn. red.) v S-KLUBU v Olomouci a úžasnou akci prolnula snaha pomoct dobré věci. Pro projekt se vybralo neskutečných 107 tisíc korun. Díky všem, kteří na oslavu v polovině srpna přišli," uvedl Marek Berger.

Každý, kdo přišel na oslavu, přispěl na projekt Otevřeme zahradu. Jde o jedinečný projekt obnovy relaxační zahrady s příjemnou terasou a malou kavárnou pro klienty olomouckého hospicu na Svatém Kopečku a pro veřejnost.

“Projekt Otevřeme zahradu pro hospic na Svatém Kopečku je velmi ambiciózní a jsem moc ráda, že jsem pro něj získala Markovo srdce. Není obvyklé, aby se oslavenec významného jubilea vzdal daru ve prospěch nějaké dobročinné aktivity. Markova velkorysost je dalším důkazem, že je Olomouc dobrým místem pro život a moc mu za to děkuji," řekla předsedkyně spolku Dobré místo pro život a koordinátorka projektu Otevřeme zahradu Věra Zukalová.

Na projekt Otevřeme zahradu lze přispívat i nadále prostřednictvím webu https://www.dobremistoprozivot.cz/zahrada.

reklama