[OL]4you na

Doprovodný program KVIFF v podání Mattoni

Mattoni v rámci 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary opět připravila bohatý program. V Mattoni Life Baru na prostranství u karlovarského Vřídla se každý večer představí několik interpretů. Návštěvníci se mohou těšit na koncerty známých kapel a zpěváků, prostor prezentovat svou tvorbu dostanou i mladí nadějní tvůrci.

Doprovodný program KVIFF v podání Mattoni

První večer odstartuje Adam Mišík, Lenny a PSH s hosty. Následující večer v sobotu 29. června proběhne v Mattoni Life Baru módní přehlídka, která se konala v rámci jednoho z hlavních večerů letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Svou tvorbu v ní představí tři mladé talentované designérky a vítězky soutěže Mattoni Young Fashion Stars Anežka Kabelková, Zuzana L'os Božiková a Klára Drevenáková. Fashion show proběhne za doprovodu RockHarmonie – netradičního ansámblu České filharmonie. 

V pátek 5. června vystoupí vítězná kapela soutěže Mattoni Music Talent- Brixtn. Za mladé umělce dál vystoupí ADONXS, výtěz SuperStar 2021, nebo Pam Rabbit, která převzala hudební ocenění Anděl za sólovou interpretku roku 2023. Těšit se můžeme ale i na známější jména jako David Koller, Richard Krajčo, Dan Bárta & Illustratosphere, Xindl X a mnoho dalších. Chybět nebudou ani vystoupení DJů.

„Značka Mattoni klade na podporu mladých talentů stále větší důraz. A právě významná a populární akce, jakou je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, je skvělou příležitostí pro představení nastupující generace nadaných tvůrců. Proto jsme se letos rozhodli dát v Mattoni Life Baru prostor i jim,“ říká Ondřej Postránský, generální ředitel Mattoni 1873. 

Mattoni Life Bar představí žhavé novinky

Během dne Mattoni Life Bar slouží jako skvělá relaxační zóna. Návštěvníci mohou ochutnat trendy nealkoholické koktejly s minerální vodou Mattoni. Koktejlové menu bude zdobit letošní vítězný nealkoholický drink Nature. Který připravil český barman Martin Vogeltanz na Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink.

Mattoni na KVIFF představí také nové partnerství. Od začátku další koncertní sezony se stává oficiální minerální vodou České filharmonie. “Mattoni a kultura už dlouhé roky patří k sobě. Proto jsme nadšeni, že mezi partnery ji můžeme nyní přivítat i my. Koncert doprovázející pestrý program Mattoni Life Baru na filmovém festivalu bude skvělým a netradičním úvodem naší spolupráce,” říká generální ředitel České filharmonie David Mareček. 

Festival se nezapomíná věnovat i dobrým skutkům, a proto Mattoni věnuje 10 Kč z každého koktejlu, který se v průběhu loňského ročníku prodal. Celková částka 103 750 Kč bude darována hlavnímu neziskovému partnerovi festivalu – Nadaci Jakuba Voráčka.

Kompletní program naleznete na webu KVIFF nebo instagramu @mattoni_czsk

reklama