[OL]4you na

Fantastický hlas i dobré srdce. Premiere Cinemas promítne unikátní dokument o Diovi

Metalová ikona Ronnie James Dio poprvé ve filmu! Snímek DIO: Dreamers Never Die je vůbec prvním dokumentem autorizovaným rodinou tohoto legendárního hudebníka. Nabídne pohled na neuvěřitelnou cestu na vrchol, ale také nastíní Diův osobní život. Unikátní dokument se bude hrát pouze 29. září, kdy si jej můžete vychutnat mimo jiné v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka, a 2. října.

Snímek o nezapomenutelné metalové ikoně Ronniem Jamesovi Diovi přichází do kin po celém světě a odhalí příběh tohoto legendárního hudebníka. DIO: Dreamers Never Die oslavuje Diův silný hlas i jemné srdce. Zavede nás na zpěvákovu neuvěřitelnou cestu od doo-wop kapely z 50. let, k jeho raným rockovým počátkům v Elf a Ritchie Blackmore's Rainbow, přes nástup v Black Sabbath za Ozzyho Osbourna, až po období, kdy upevnil svůj status rockové hvězdy ve své vlastní kapele DIO.

Film obsahuje dosud neviděné záběry a osobní fotografie z Diových archivů a také soukromé záběry s jeho nejbližšími, rodinou a přáteli, mezi jinými se představí například Wendy Dio, Diova druhá žena, Tony Iommi, Geezer Butler, Glenn Hughes, Vinny Appice, Lita Ford, Rob Halford, Sebastian Bach, Eddie Trunk a Jack Black. 

Kdy a kam na dokument zajít?

Film se bude promítat 29. září, vidět jej můžete i v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka od 19:00 (lístky budou stát 299 Kč a předprodej byl již zahájen), a 2. října, kdy se představí v kině Metropol. Jedná se o první dokument, který byl autorizován umělcovou rodinou a kromě filmu bude součástí této speciální události i výběr z nezveřejněných záběrů jako exkluzivní bonus pro přítomné fanoušky. Tak si film rozhodně nenechte ujít!

SOUTĚŽ:
Sledujte náš Facebook, kde budeme už dnes soutěžit o dva lístky na tento jedinečný dokument!

reklama