[OL]4you na

Fashion show Sandry Švédové ukázala dobrý vkus i smyslnou ženskost

Módní přehlídka, jaká v Olomouci ještě nebyla. Show, v níž se spojil jedinečný styl Sandry Švédové, oku lahodící elegantní modely, pohodová atmosféra, moderní prostory Envelopa Office Center i gastronomie z dílny Romana Pauluse. Páteční večer zkrátka patřil k těm, na které se nezapomíná…

Fashion show Sandry Švédové ukázala dobrý vkus i smyslnou ženskost

Návrhářka Sandra Švédová platí ve svém oboru za uznávanou designérku a její modely mají velmi čitelný a charakteristický rukopis – ať už se jedná o společenské šaty, nebo o ty svatební, pro něž si do jejího luxusního ateliéru jezdí nevěsty ze všech koutů republiky. Když se tato sympatická brunetka rozhodla uspořádat vlastní autorskou fashion show, bylo jasné, že půjde o jedinečný zážitek.

Slavnostní večer, jenž odstartoval už v 18:00 hodin, se nesl ve znamení uvolněné atmosféry, kterou svou hudbou podpořil DJ Domez. Hosté se dobře bavili, vychutnávali si gastronomické lahůdky, o které se postaral tým Romana Pauluse, ochlazovali se letními drinky. Samotná přehlídka pak začala krátce po půl osmé a nabídla průřez tvorbou Sandry Švédové. Byla rozdělena do několika bloků od streetwearu, přes nedbalou eleganci, po večerní outfity. Pomyslnou třešničkou na dortu byly svatební šaty.