[OL]4you na

Festival, který přenese vaše děti do světa pohádek a her!

Bývalý Kinder fest se změnil na Fesťáček – na ještě zábavnější festival, kde děti mohou být dětmi a řádit celý den.

Festival, který přenese vaše děti do světa pohádek a her!

Fesťáček, největší festival pro děti v České republice v letošním roce zamíří celkem do 11 krajských měst! A to do Prahy 10. 6., do Plzně 17. 6., do Jihlavy 24. 6., do Liberce 1. 7., do Ostravy 15. 7., Hradce Králové 22. 7., do Karlových Varů 29. 7., do Zlína 12. 8., do Olomouce 19. 8., do Brna 2. 9. a do Českých Budějovic 16. 9.

Těšit se můžete na jedinečnou show s těmi nejlepšími interprety v tomto odvětví jako Fíha Tralala, Michal Nesvadba, Míša Růžičková, nebo Karol a Kvído. Moderování se ujme známý český kouzelník Pan Kravata, který mezi vystoupeními zapojí interaktivně naše nejmenší ratolesti do svých kouzelnických čísel!

Jako doprovodný program akce budou desítky atrakcí jako třeba malování na obličej, kontaktní zoo, interaktivní dílny, focení s maskoty, menší kolotoče a mnoho dalšího jako ještě například školička vaření pro nejmenší s Lukášem Neckářem.

Fesťáček odstartuje v Praze v Chuchli Arena Praha. Vystoupí dětští oblíbeci Fíha Tralala, Karol a Kvído, Pan Kravata, Michal Nesvadba, Paci Pac a Čiperkové.

 

Prodej vstupenek probíhá v síti TvůjTicket.

Více informací najdete zde.

 

reklama