Fotobus – první pojízdná fotobudka v ČR

V dětství byl Volkswagen T1 jeho snem. Dnes Lukášovi tento legendární vůz propojil koníčka s podnikáním. Fotobus s vnitřní fotobudkou Lukáše Navary je dnes na „roztrhání“!

Zuzana Zbořilová

Fotograf Lukáš Navara provozuje již několik let oblíbené fotobudky, ve kterých si můžete pořídit fotku na památku na různých akcích. Rád ale posunuje své služby na vyšší úroveň, a proto hledal alternativy, jak fotobudky vylepšit. Když se mu naskytla možnost koupě 44letého veteránu Volkswagen T1, neváhal ani chvilku a začal vymýšlet, jaký typ budky a jakou technologii do něj namontuje: „Je to takový můj splněný sen z dětství,“ přiznává šťastně Lukáš a dodává: „Manželka z toho sice neměla úplně radost, protože peníze, které byly určené na rekonstrukci bytu, padly na tento projekt.“

Fotobus je první pojízdnou fotobudkou v České republice a kromě toho, co nabízejí běžné fotobudky, disponuje hlavně možností umístění v exteriérech a na venkovních plochách bez nutnosti stanu či stříšek. A nedá se nezmínit jedna jeho další vlastnost: je tolik fotogenický, že i kdyby byla řada na fotky, s Fotobusem se dá mezitím fotit v podstatě ze všech stran. Skvěle se tak hodí na svatby, firemní akce, stadiony, golfové turnaje, dny otevřených dveří, festivaly a další venkovní eventy.

„Při několikaleté práci s fotobudkami se nám podařilo vyladit k dokonalosti veškeré používané technologie. Teď je můžeme přenést i do Fotobusu a nabídnout tak klientům větší portfolio služeb,“ popisuje majitel Fotobusu Lukáš Navara.

Individualita pro klienty

I když je pojízdný, vozí se Fotobus na místo určení (kamkoliv po republice) na valníku. Přece by byla škoda huntovat takového krasavce na českých dálnicích. A koneckonců by to nějakou chvíli i trvalo... Při objednání Fotobusu je samozřejmostí profesionální obsluha, která zajistí bezchybný chod Fotobusu  (výměnu papíru atd.) i případné popojíždění.

Stejně jako u fotobudek si může klient vybrat svůj template (vzor, který bude stejný na všech fotografiích z dané akce, který může obsahovat logo, krátký text, popř. nějaké obrázky). „Připravují se i další formáty fotografií a mnoho nových rekvizit, pro klasické fotobudky do interiéru také spousta nových pláten a pozadí. Rádi zajistíme také propriety připravené klientovi na míru (Fotobus může být vyzdoben firemními barvami a produkty), nebo případný polep vozu pro konkrétní akci.“

Žádaný fotograf ovšem nevěsí běžné focení na hřebíček – stále se stíhá věnovat focení v ateliéru, klasickým fotobudkám, Fotobusu, a od nedávna i projektu novému, dcerce Anně Marii.

Fotobus

Fotobus si můžete objednat na různé druhy akcí – nejžádanější je samozřejmě na svatby, ale skvěle se hodí i na venkovní firemní akce, dny otevřených dveří či festivaly. Oproti klasické fotobudce má tu výhodu, že nepotřebuje být schovaný pod stanem či stříškou v případě nepříznivého počasí. Více na www.fotobus.cz

#fotobus #veteran #t1 #volkswagen #event #svatby #fotograf #lukáš navara #fotky z budky #fotografie

reklama

golfolomouc.cz
Další články