[OL]4you na

Galerie Moritz podpoří mladé talenty

Letošní ročník Olomouc (o)žije si nenechá ujít ani Galerie Moritz, jež se stala hrdým partnerem festivalu, který už tuto sobotu zaplní náměstí a historické uličky krajského města. Obchodní centrum si připravilo na tento den bohatý program, který byste si neměli nechat ujít.

Galerie Moritz podpoří mladé talenty

Největší pouliční festival v ulicích, označován taktéž jako festival bez hranic nás čeká už tuto sobotu 22. června. Téměř na každém rohu budou lidé tančit, zpívat a sdílet radost při vystoupeních lokálních umělců a organizací, známých interpretů, profesionálů, amatérů, ale také zástupců místních menšin.

Atraktivní program pro všechny věkové kategorie

Galerie Moritz se letos stala partnerem neobyčejného festivalu Olomouc (o)žije a připravila si pro děti i dospělé bohatý program, který odstartuje už v 15.00 u hlavního vstupu do Galerie Moritz vystoupením mladého, talentovaného 16letého zpěváka a kytaristy Ondřeje Crháka. Ondřej si svým spontánním vystoupením v jednom z prvních ročníku festivalu, kdy si sedl s kytarou na zídku kostela v Kateřinské ulici, řekl o profesionální produkční zastoupení.

Od 17.00 se můžete těšit u Matějova pekařství, ze strany kostela sv. Mořice, na kytarové soubory, cimbálovou muziku a další vyspělé sólisty ZUŠ Iši Krejčího, jejíž studenti pravidelně sbírají ocenění v kategorii talent Olomouckého kraje. Tento blok plný vystoupení bude trvat až do 19.00.

 

Myslelo se také na doprovodný program

Hlavní program ovšem není jediným propracovaným bodem, na který se v Galerii Moritz můžete během uměleckého dne těšit. Připraven je taktéž skvělý doprovodný program, který potěší malé i velké. Od 14.00 do 17.00 můžete s dětmi navštívit dětskou hernu KULÍŠKOV (2. patro), kde si budou moci děti nechat udělat třpytivá tetování zcela zdarma a k tomu navíc získáte 1 vstupenku zdarma na další vstup! Od 15.00 až do 18.00 bude v Coffeeshopu možnost vychutnat si zmrzlinu zdarma – poukaz na zmrzlinu dostanete u hostesky za milý úsměv a radost na tváři. Parádní novinky a jejich ochutnávku si připravily obchody Moje zdravá výživa, Oxalis a také zmiňované Matějovo pekařství. Připraveny budou také různé dárky od Galerie Moritz, ale jejich podobu si necháme jako překvapení, abyste se měli na co těšit.

Všichni jsou zvání

Přijďte nasát atmosféru, kterou jen tak nezažijete, podpořit mladé talenty a užít si krásné odpoledne, které můžete zakončit na samotném festivalu Olomouc (o)žije. Kompletní program festivalu naleznete zde.

 

 

reklama