[OL]4you na

Herny pro děti v Olomouci: víme, kde si to vaši nejmenší zamilují

V životě každé rodiny přijde moment, kdy se dětská herna stane vítanou součástí upršených dní nebo jen zpestřením denního režimu. A Olomouc má rozhodně co nabídnout. Víme, kam zajít s dětmi, když je chcete potěšit. Podívejte se společně s námi, jaké herny stojí za návštěvu. Milují to tu nejen ti nejmenší, ale i rodiče. A co si budeme povídat - to je nesmírně důležité....

Herny pro děti v Olomouci: víme, kde si to vaši nejmenší zamilují

KROKODÝLEK OLOMOUC
Krokodýlek je obrovská herna, kde se zabaví malí i velcí. Je dostatečně prostorná, nabízí řadu vskutku poutavých atrakcí. Velkým lákadlem je vodní plocha, nafukovací krokodýl, horolezecká stěna i strašidelná jeskyně. Více než 25 atrakcí a stanovišť zaručuje, že o zábavu dětí bude postaráno. Koná se tu spousta akcí a vaši nejmenší jistě ocení, že v této herně můžete bez problémů uspořádat narozeninovou oslavu. A zatímco dítě bude prozkoumávat skryté taje celého parku, vy si klidně můžete vychutnat občerstvení v přilehlém baru.

Otevřeno je každý den od 10:00 do 19:00, v pátek a v sobotu dokonce do 20:00. Platí se zde klasické hodinové vstupné, ale na výběr je i celodenní nebo rodinné. Zábavní centrum rovněž nabízí i zvýhodněný vstup ve vybrané hodiny. Platí vždy dítě i dospělý.

Kompletní informace o otevírací době i aktuálním programu naleznete tady

FOTO: Krokodýlek

JÁ SÁM
Herna v samém srdci Olomouce potěší nejen děti, ale i dospělé. Modernímu prostoru dominuje dřevo, takže interiér působí hřejivě a "čistě". Kromě koutku s nejrůznějšími vkusnými hračkami pro děti nejmenší i ty malinko odrostlejší tu naleznete i místo pro tvoření, což ocení všichni kreativci. A vychutnáte si tu i výbornou kávu a spoustu dobrot k snědku, z nichž budou nadšené i děti. V této herně si budete připadat jako v ráji... 

Co oceňujeme především (kromě přírodních materiálů a fajn atmosféry), je nepřehlcenost herny. Děti mají prostor pro nerušenou hru, pro zklidnění, pro rozvoj fantazie a kreativity, což je nesmírně důležité. Také je příjemné, že se tu koná řada akcí nejen pro děti, pořádají se tu i inspirativní workshopy pro dospělé.

Otevřeno je od pondělí do pátku od 08:00 do 19:00 a v sobotu a v neděli od 09:00 do 19:00. Platí se hodinové vstupné nebo celodenní, na sourozence je vždy padesátiprocentní sleva. A platí pouze hrající  si děti.

Informace o všem, co Já sám nabízí, naleznete na webu

FOTO: JáSám

KULÍŠKOV
V Galerii Moritz na podzim přivítala děti a jejich rodiče herna Kulíškov. Připraveni tu jsou na ratolesti každého věku od batolat po školáky. Připravují tady dílničky, divadélka, diskotéky, malování na obličej, tvoření z balonků a další. Rovněž tu pro dítě můžete uspořádat narozeninovou oslavu. 

Kulíškov zaujme svou polohou přímo v obchodní galerii, takže zvládnete vyřídit nákupy i si užít s dětmi spoustu zábavy, což považujeme za pozitivum.

Platí se za děti, a to jednorázový vstup podle věku. Vstupné je časově neomezeno, takže můžete odcházet a přicházet dle potřeb. Každá desátá návštěva je navíc zdarma. Otevřeno je každý den od 09:00 do 19:00.

Více informací najdete zde.

FOTO: Kulíškov

AKVÁRKO
Aquapark Olomouc nenabízí jen vodní radovánky, ale také skvělou hernu hned v přízemí. A zabaví se v ní jak ty nejmenší děti, tak i ty odrostlejší, které ocení třeba překážkovou dráhu. Ti nejmenší se dokonale vyřádí v zábavném bludišti s kuličkami a tobogánem, nebo si pohrají s řadou hraček, jimiž dětský koutek disponuje.

Areál Akvárka je velmi přehledný, takže zatímco vy si vychutnáváte občerstvení nebo třeba polední menu, vaše dítě si může nerušeně hrát. Pořádají se tu akce, velmi oblíbené jsou také narozeninové oslavy, během kterých je zajištěno i hlídání. Děti se baví a je na vás, zda chcete sdílet jejich radost, nebo si dopřát chvíli volna v bazénu či třeba v sauně a pak se k nim opět připojit. A co považujeme za velké plus této herny, je teplo, takže se nemusíte bát, že by děti při hře na zemi mohly nastydnout. 

Platí se hodinové vstupné, děti do jednoho roku mají vstup zdarma, v tom případě platí jen rodiče. Ti mají jinak vstup do herny zdarma. Fungují tu i zvýhodněné sourozenecké vstupy. Otevřeno je každý den od 10:00 do 18:30. 

Kompletní informace naleznete na webu.

FOTO: Akvárko

Doporučení:
V hernách se chodí v ponožkách, proto doporučujeme vzít teplejší ponožky, obzvlášť v případě, že vaše dítko trpí na nachlazení. A také počítejte s tím, že je vhodné volit pohodlné oblečení, ať děti při hře neřeší škrtící kalhoty nebo košili s knoflíky. :)

Určitě je také dobré vyhradit si na návštěvu herny dostatek času, protože není nic horšího, než když vy spěcháte na nákup či domů, a vaše ratolesti ještě nevyzkoušely všechny atrakce, které herna nabízí. 

Rovněž počítejte s tím, že introvertnější děti potřebují ke hře i vás, alespoň zpočátku. Chtějí se v jiném prostředí cítit v bezpečí. Trpělivě s nimi objevujte hračky a odkrývejte taje všech zákoutí herny, na vypití kávy bude čas potom. :)

Užijte si den s dětmi na maximum!

ÚVODNÍ FOTO: Freepik

reklama