[OL]4you na

Hrady CZ: Zažijte naposledy koncert Lucie v původní sestavě

Letní festival Hrady CZ se vrací s nezapomenutelnými koncerty, které letos nikde jinde nezažijete. Kompletní program devatenáctého ročníku hudebně-kulturního festivalu byl konečně zveřejněn a můžeme se těšit na vystoupení od kapel a interpretů jako Lucie, Daniel Landa, Chinaski, Jelen a mnoho dalších.

Hrady CZ: Zažijte naposledy koncert Lucie v původní sestavě
Kapela Lucie

Už tento pátek a sobotu - 12. července a 13. července, odstartuje festivalová letní šňůra oblíbeného hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ na hradě Točník. Dalšími zastávkami budou hrady z osmi různých krajů v Čechách i na Moravě. Mezi nimi nebude chybět ani všemi Olomoučáky známý hrad Bouzov. Festival návštěvníkům letos nabídne historicky poslední možnost vidět koncert kapely Lucie v původní sestavě s Davidem Kollerem. Stejně tak zpěvák Daniel Landa a kapela Chinaski a zahrají v létě exkluzivně pouze na Hradech.

Hvězdná dramaturgie v překrásném prostředí

Festival Hrady CZ se soustředí výhradně na české a slovenské interprety. Program je na všech zastávkách stejný, s výjimkou hradu Veveří, kde exkluzivně vystoupí kapela Čechomor. Fanoušci se mohou těšit na vystoupení kapel jako Mig 21, Vypsaná fixa, UDG nebo Jelen. Punkovou scénu reprezentuje Visací zámek, zatímco rockovou nabídku zastoupí Trautenberk, Horkýže Slíže a The Agony.

Festival letos přivítá i nové talenty: indie-popovou kapelu Brixtn, Fast Food Orchestra, zpěváka a producenta Marcella, fiedlerskiho a šumperskou sestavu Byt číslo 4. Návštěvníci se mohou těšit i na energická vystoupení Gaia Mesiah a na Bouzově Mother’s Angels.

Mám obrovskou radost, že se mi podařilo po mnohaletém úsilí domluvit vystoupení skupiny Lucie, která vystupuje exkluzivně v rámci letošního roku pouze na festivalu Hrady CZ, její koncerty budou zároveň loučením Davida Kollera s touto legendární kapelou. Daniel Landa, který rovněž nikde jinde nevystupuje, bude mít vždy v pátek svou, hradní premiéru‘, jeho vystoupení na našem festivalu je vzácná událost,“ říká jeden z organizátorů festivalu Viktor Souček.

Hudební i kulturní zážitek

Koncerty se odehrají na dvou pódiích v jedinečné atmosféře, kterou podtrhuje těsná blízkost hradních památek. Tento zážitek umocní tematický doprovodný program, kdy se fanoušci mohou těšit na páteční hradní karnevaly s hodnotnými cenami. Každý, kdo přijde v masce, dostane speciální odměnu. Festival Hrady CZ letos opět spolupracuje s Národním památkovým ústavem a návštěvníkům nabízí v sobotu vstup zdarma na prohlídkové okruhy hradů. Ve volných chvílích tak můžete objevovat historii a krásy českých hradů.

Ubytování na úrovni

Festival Hrady CZ pokračuje v nabídce ubytování na úrovni hotelového standardu. Návštěvníci mohou za poplatek využít tzv. VIP kemp PLUS, který zahrnuje postavený stan, dvě nebo čtyři karimatky a spacáky, a nadstandardní sociální zařízení (splachovací toalety, sprchy) včetně recepce, což zajišťuje pohodlné a bezstarostné přespání.

K dispozici jsou také placené VIP kempy s moderním vybavením, jako jsou sprchy, splachovací toalety, non-stop recepce, cateringové služby, úschovny kol a zavazadel. Pro ty, kteří hledají jednoduchost, chybět nebude ani klasické stanové městečko zdarma. Wi-Fi zóny budou dostupné v celém areálu festivalu.

Kupte lístky předem, za ušetřené peníze si dáte pivo navíc 

Lístky na festival Hrady CZ lze lze zakoupit v síti Ticketstream na www.hradycz.cz/vstupenky.  Lístek na pátek lze do dne před akcí zakoupit za zvýhodněnou cenu. Vstupenky bude možné zakoupit i na místě ovšem za vyšší cenu. Slevy na vstupném jsou připraveny pro děti, ZTP/P a seniory.

 

TERMÍNY A MÍSTA:

  1. - 13. 7. Točník
  2. - 20. 7. Kunětická hora
  3. - 27. 7. Švihov
  4. - 3. 8. Rožmberk nad Vltavou
  5. - 10. 8. Veveří
  6. - 17. 8. Hradec nad Moravicí
  7. - 24. 8. Bouzov
  8. – 31. 8. Bezděz

 

reklama