[OL]4you na

Jarek Nohavica a největší gastro zóna v historii. To vše přinese třetí ročník Slavností Olomouc!

Korunní pevnůstka bude od pátku 31. května do 1. června opět hlavním dějištěm hudebního festivalu Slavnosti Olomouc. Pořadatelé letos zvou na opravdu bohatý program plný známých jmen. Novinkou festivalu bude také největší gastro zóna v historii!

Jarek Nohavica a největší gastro zóna v historii. To vše přinese třetí ročník Slavností Olomouc!
Zdroj: Slavnosti Olomouc

Hlavním dějištěm letošního festivalu bude opět Korunní pevnůstka, která se promění v pulzující centrum zábavy. Na pódiu se představí pestrá škála hudebních hvězd, především tedy z české scény. Ať už dáváte přednost rocku, popu, folku, elektronické hudbě, na pevnůstce si určitě přijdete na své.

Pořadatelé očekávají velký zájem už v pátek, v plánu pátečního programu je vystoupení legendárního písničkáře Jarka Nohavici, který odehraje plnohodnotný dvouhodinový koncert. „Máme za sebou dva úspěšné ročníky a věřím, že i letos jsme poskládali velmi silný program. Třeba Jarek Nohavica běžně na festivalech nevystupuje, o to víc si vážíme, že si vybral právě naše Slavnosti.“ říká organizátor Slavností Olomouc, Jan Svoboda. To ale není všechno na co se v pátek mohou návštěvníci těšit. O rozjezd třetího ročníku Slavností Olomouc se společně s ním postarají kapely No Name a Wohnout.


Zdroj: Slavnosti Olomouc

Sobotní program vykopne v jednu hodinu Tomáš Klus, návštěvníci se mohou těšit také na skupiny jako je „vypsaná fiXa, která u nás oslaví 30. narozeniny“ dodává Jan Svoboda, Trautenberk nebo třeba Mig 21. Celý program vyvrcholí koncertem jedné z nejoblíbenějších a nejžádanějších českých kapel – Divokej Bill, která přiveze do Olomouce své největší hity a také spoustu ohňů.

Novinkou je největší gastro zóna v historii, která nabídne kromě festivalových klasik vietnamskou, řeckou nebo třeba mexickou kuchyň. Vstupenky lze za zvýhodněnou cenu zakoupit v předprodeji na webu olomouc.slavnosti.cz.

Zdroj: Slavnosti Olomouc

Připravte se na to, že festival bude opět bezhotovostní a bude se platit prostřednictvím náramků, do kterých se nahrajete peníze, které se promění na kredity, se kterými budete moci platit.

 

reklama