[OL]4you na

Kam na večerní lyžování? Poradíme, kde to stojí za to!

Zima a hory k sobě patří. Každý, kdo miluje sníh, lyže nebo snowboard, nám dá jistě za pravdu. A takové večerní lyžování, to má svoje neoddiskutovatelné kouzlo. Pojďme se podívat, kde si zalyžujete za svitu měsíce a hvězd.

Kam na večerní lyžování? Poradíme, kde to stojí za to!

HLUBOČKY
Pokud se vám nechce za zimními radovánkami nikam daleko, pak zajeďte do Hluboček. Lyžuje se tu celý den bez přestávky. Večerní lyžování se počítá od 16:00 do 21:00, takže na svah můžete hned po práci a večeři už si vychutnáte v pohodlí domova. A užijete si jej sedm dní v týdnu. Zde najdete kompletní ceník.

HRUBÁ VODA
Ani v Hrubé Vodě nemají klasické večerní lyžování, ale krásně si tu zajezdíte do 20:00, a to ve čtvrtek, v pátek a v sobotu. V neděli pak vleky fungují do 18:00. Kompletní ceny naleznete tady.

KOPŘIVNÁ
Skvělé lyžování ve dne, ještě lepší večerní. Troufáme si tvrdit, že je nepřekonatelné. Tedy když zrovna nenarazíte na davy chtivých lyžařů, což se vám v Kopřivné může stát. Je to tu zkrátka oblíbené. Lanovka je superrychlá a kopec vždy perfektně urolbovaný. Perfektně funguje i ski bar, takže se při lyžovačce nebo po ní můžete osvěžit či zahřát, záleží na vás. Večerní lyžování funguje od 18:00 do 21:00 denně a zaplatíte za něj 450 Kč, na e-shopu pak o třicet korun méně. Ceník je zde.

KOUTY NAD DESNOU
Kouty zaujmou především ty, kteří rádi kombinují lyžování a dobré jídlo a zábavu, a to i večer. Nejen že je tu skvělé vyžití po sportovní stránce, ale místní občerstvení a restaurace zase potěší vaše chuťové buňky.  A sjezdovky vyhovují snad každému. Za večerní lyžování od 18:00 do 21:00, které probíhá vždy v pátek a v sobotu, zaplatíte 340 Kč. Kompletní ceník je tady.

KARLOV
LD Karlov Ski Express funguje denně od 18:00 do 21:00, LD Roháč Express pak jen v pátek a v sobotu. I tady si zajezdíte od 18:00 do 21:00. Permanentka vás vyjde na 370 Kč. Ceník skiareálu najdete zde


FOTO: Unsplash

KARLOVA STUDÁNKA
Pradědova aréna se nachází v malebné Karlově Studánce. Areál je menší, ale výborně si tu zalyžujete. Kopec je vhodný i pro děti. Večerní lyžování je v provozu denně od 18:00 do 21:00 a zaplatíte za něj 330 Kč. Celý ceník je k dispozici na webu.

DOLNÍ MORAVA
Dolní Morava, to je areál, kde se sport stává opravdovou zábavou. Nabídka je tak pestrá, že není divu, že Dolní Morava patří v současnosti k těm nejlepším areálům v republice. To s sebou ovšem mnohdy přináší velké množství lidí, a to i večer. Ale i tak to tu stojí za to. Za večerní lyžování zaplatíte 450 Kč. Kompletní ceník je zde.

Užijte si zimu, jak se patří! :)

reklama