[OL]4you na

Kino Metropol láká na letní filmové noci

Na léto si kino Metropol připravilo vskutku zajímavý program. Čekají nás filmové noci, během nichž si budeme moci užít kultovní fantasy snímky i oblíbené filmy. Vše odstartuje už 8. července Harry Potter. Nebude chybět ani Hororová noc, Noc s pánem prstenů či hity režiséra Christophera Nolana.

Kino Metropol láká na letní filmové noci

"Nejedná se jen o filmový maraton. Každoročně chystáme doprovodný program v podobě soutěží o nejlepší kostým či kvízů o ceny. Spolu s výzdobou a tematickým občerstvením má akce skvělou atmosféru, která nadchne každého fanouška," říká Denisa Wasiewiczová, programová vedoucí kina, a dodává: "Kino navíc nabízí zážitek v mnohem vyšší kvalitě."

Co nás čeká?
Červenec bude tradičně patřit světu čar a kouzel. Své studium v Bradavicích Harry Potter započne 8. července, kdy diváci můžou zhlédnout první čtyři filmy série. Dobrodružství pak bude pokračovat hned následující týden 15. července. Červenec zakončí Noc s Nolanem, která 22. července nabídne snímky Dokonalý trik, Interstellar, Inception a Tenet vizionáře Christophera Nolana.

Pátek 12. srpna přinese Hororovou noc, během které diváci uvidí dva hororové snímky vzniklé v roce 2022 (Černý telefon, Nene), ale i dvojici filmů staršího data (Sweeney Todd: Ďábleský holič z Fleet Street, Projekt Z aneb Jak se točí zombie film). Poslední prázdninový pátek, 26. srpna, proběhne Noc s Pánem prstenů, během které se budou promítat prodloužené verze filmů.

V průběhu celé noci bude v provozu kavárna kina. "Ke všem filmovým nocím připravujeme bohaté tematické občerstvení. Diváci se můžou například těšit na Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak, čokoládové žabky či elfský chléb Lembas," říká vedoucí kavárny Michal Svrchokryl. "Pečeme různé sladké i slané dobroty, mícháme alkoholické i nealkoholické nápoje a čepujeme i pivo z lokálních pivovarů," dodává.

Všechny filmy budou promítány v originálním znění s českými titulky. Vstupenky na jednu filmovou noc stojí 300 Kč. U filmů v rámci Hororové noci a Noci s Nolanem je možné koupit vstupenku na jednotlivé snímky za 140 Kč. Prodej a rezervace probíhá na pokladně kina Metropol nebo na webových stránkách www.kinometropol.cz.

reklama