[OL]4you na

Letní Dizajntrh bude hostit mladé umělce, prodejce módy, dekorací nebo hraček

Po covidové pauze v areálu Korunní pevnůstky proběhne víkendový letní Dizajntrh – událost plná tvorby malých umělců, prodejců a značek z celého Česka. Kromě prodejních stánků vás čeká i doprovodný program v podobě divadelního představení pro nejmenší, workshopy pro děti i dospělé a přednášky.

Letní Dizajntrh bude hostit mladé umělce, prodejce módy, dekorací nebo hraček

V letním termínu Dizajntrhu se můžete těšit na více než 100 prodejců zaměřujících se na módu a módní doplňky, dekorace, skleněné a keramické výrobky, papírenské produkty, šperky, dětské oblečení a hračky nebo delikatesy.

Na doprovodném programu se budou podílet také prodejci prostřednictvím workshopů, během kterých vás naučí, jak vyrobit hodnotný dárek nebo něco pro radost jako jsou balzámy na rty, plstěné náramky z ovčí vlny, sešity s letní tématikou, deníky s japonskou vazbou, květinové ozdoby. Také zjistíte, jak vdechnout nový život starému tričku.

Své znalosti o udržitelnosti textilních materiálů a ekologii si budete moci rozšířit na jednom z workshopů Centra cirkulární módy nebo přednášce Mikuláše Hurty ze společnosti Nilmore. Přednáškový prostor bude patřit také panelové diskuzi na téma úspěšného podnikání (nejen) v krizi, kterou si připravila organizace Kreativní Olomouc a Inovační centrum olomouckého kraje.

O zábavu budou mít postaráno i děti. Pro ně budou připravena divadelní představení a workshopy od Divadla Tramtarie a výtvarná tvorba (malba, modelování z hlíny, umělecká díla v trávě) pod záštitou spolku Studium Artium Univerzity Palackého.

Více informací se dozvíte zde.

reklama