[OL]4you na

Local Event se přesouvá. Stylová party bude ještě stylovější...

V pořadí sedmé vydání oblíbené společenské akce s názvem Local Event se přesouvá. Původně se oblíbená show měla konat už 16. června, z důvodu programových změn se však uskuteční v náhradním termínu. O stylovou party na stylovém místě ale nepřijdete. Už teď se můžete těšit na módní přehlídky, pop-up stores, výtečnou gastronomii i bezvadnou atmosféru... O novém termínu vás budeme již brzy informovat.

Local Event se přesouvá. Stylová party bude ještě stylovější...

Dlouho očekávaná společenská událost Local Event #7 se odkládá. "Je nám líto, že se party neuskuteční v plánovaném termínu, ale z důvodu programových změn jsme byli nuceni ji přesunout na září. Můžeme ale prozradit, že se návštěvníci mají na co těšit!" uvedla za organizátory Petra Neoralová. Čeká nás večer plný módy, krásy, designu, zábavy i dobrého jídla... Náhradní termín bude již brzy znám.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, POP-UP STORES, CATERING I ZÁBAVA

Organizátorky Local Eventu, Zuzana Sedláčková, majitelka showroomu s originální italskou módou MILLY, a Petra Neoralová, majitelka Neo Beauty Clinic, nastínily, že program bude vskutku nabitý. Chystají se módní přehlídky, zajímavé prezentace lokálních značek, partnerů akce i podporovatelů, samozřejmostí bude možnost zakoupit si módní doplňky na minimarketu, nebude chybět výtečná gastronomie, o hudební doprovod se postará  DJ Domez, rezident klubu Belmondo, vyfotit se můžete ve fotobudce Lukáše Navary, mezi modelkami se objeví i Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. A domů si můžete odnést jednu ze zajímavých výher... A to ještě zdaleka není všechno!

"Bude to velké, krásné, věřím, že pro návštěvníky inspirativní a nezapomenutelné. Doufám, že si každý přijde na své," uvedla Petra Neoralová.

Hlavním partnerem Local Eventu je stavební společnost Weisstaw, partnery večera jsou MORAVIA CENTRUM, BCAGENCY, kteří si vzali pod patronát mediální a vizuální podobu akce, Todus, Open Wine, TopDress, PANCONNECT s.r.o., G-Centrum Olomouc, Leona Korhoňová, Michal Marek, Sandra Švédová Design, Roca Blanca, SUN WELL, In Design, Kytka jako Brno, Nixski, Škola Populo, Flora Optik, Ego. Mediálními partnery jsou OL4you Magazín, olomouc.cz a A.R.T. 247 s.r.o, podporovateli pak NAVARAFOTO, Kopírování a reklama Olomouc, Art Hair Design a Creative Service.

Nenechte si ujít jedinečnou akci, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat! 

reklama