[OL]4you na

Na co se těšit po prázdninách? Na babí léto u moře!

Také vás trápí, že jsou prázdniny v tahu a před námi je podzim? Že nastanou chladná rána, že se vám nebude chtít vylézt z postele, že na sebe budeme muset vrstvit oblečení, že přibudou srážky a ubudou stupně na teploměru, že ledové latte vyměníme za horký šálek espressa? Pak si prodlužme léto a vydejme se na jih...

Na co se těšit po prázdninách? Na babí léto u moře!

Sice u nás stále panuje krásné počasí, ale rána už pomaličku naznačují, že si vládu přebírá podzim. A co si budeme povídat: moře je zkrátka moře. Ta vůně dálek (i když jsou to dálky třeba "jenom" chorvatské nebo italské) je příjemně omamná... Pokud se nehodláte smířit s faktem, že prázdniny jsou definitivně za námi a čeká nás sychravý podzim (a aby toho nebylo málo, v mnoha obchodech už se pomaličku vedle dýní smějí sněhuláci a Santové), sedněte do auta a rozjeďte se na jih - třeba do Itálie nebo do Chorvatska. Teploty jsou tu stále více než lákavé, pláže poloprázdné a západy slunce snad ještě kouzelnější.

Sepsali jsme pro vás šest pádných argumentů, proč se ještě teď vydat na dovolenou:

1. Vůně moře, šumění vln narážejících na pobřeží, křik racků - to nelze nemilovat. Atmosféra přímořských oblastí je kouzelná.

2. Poloprázdné pláže, ale také městečka, takže si budete moci vychutnat ten pravý místní život.

3. Cena - mnoho lidí řeší cenu ubytování i poskytovaných služeb, tak vězte, že mimo sezonu skutečně výrazně ušetříte. Pragmatický důvod, proč se vydat k moři po sezoně, ale i ten se počítá.

4. Ráno se u moře vzbudíte do příjemných teplot, večer si užijete v letních šatech. My to milujeme!

5. Prodloužíte si léto. Nemálo podstatný argument.

6. Oddálíte vidinu dalších volných dní až o Vánocích.

Těch důodů, proč se vydat k moři, je samozřejmě mnohem více, ale pokud už po těchto bodech balíte kufry, trefili jsme se do černého. Když k tomu všemu připočítáme sexy opálení, nemůžete váhat ani minutu. Ne že by babí léto v Olomouci nemělo co nabídnout, ale možná je právě teď ten pravý čas se u moře nadechnout na tu porci událostí a akcí, které se ve městě chystají...

Tak šťastnou cestu a třeba se potkáme na jihu!

FOTO: Freepik

reklama