[OL]4you na

Nabídka, která se nedá odmítnout. Kino Metropol láká na Noc s Kmotrem

Kdo by neznal nesmrtelný příběh o vzestupu a pádu mafiánského impéria! Po padesáti letech od uvedení prvního filmu se Kmotr vrací na filmová plátna. A nabídne jedinečný zážitek, který si můžete vychutnat v kině Metropol už v pátek 27. května.

"Po padesáti letech od uvedení prvního filmu se vrací Kmotr na plátna kin. U příležitosti tohoto výročí došlo ke zrestaurování všech tří dílů," uvedla Denisa Wasiewiczová, programová vedoucí kina Metropol, a doplnila, že snímky se budou promítat v té nejlepší možné kvalitě.

Noc s Kmotrem se uskuteční v pátek 27. května. Odstartuje v 18:00. Během noci Metropol promítne všechny tři díly za sebou včetně dvou přestávek mezi jednotlivými filmy. V průběhu celé akce bude otevřená kavárna kina. "Chystáme i tematické občerstvení a výzdobu," prozradil vedoucí kavárny Michal Svrchokryl a dodal: "Diváci se mohou těšit například na tradiční sicilský dezert cannoli či míchané drinky ze skotské whisky."

Kmotr je legendou, která dalece překračuje svůj žánr. Je jedním z nejlepších filmů historie a zároveň patří mezi divácky nejoblíbenější snímky vůbec. Natočil jej Francis Ford Coppola podle stejnojmenné knihy Maria Puza. Už proto, že se sám spisovatel podílel na scénáři, jde o podívanou vskutku fenomenální. 

Všechny filmy budou promítány v originálním znění s českými titulky. Vstupenky na celou filmovou noc stojí 300 Kč. Na místě bude možné zakoupit i vstupenku na jednotlivé snímky za 140 Kč. Prodej a rezervace probíhá na pokladně kina Metropol nebo na webových stránkách www.kinometropol.cz.

reklama