[OL]4you na

Náplavka ožije vánočními trhy. Nebude chybět punč a dorazí i Krampusáci

Milujete Vánoce v Olomouci? Pak vězte, že si atmosféru plnou hřejivých světýlek, příjemné hudby i oblíbeného punče vychutnáte hned dvakrát. Na olomoucké náplavce se totiž od 5. do 10. prosince uskuteční vánoční trhy. Nábřeží Josefa Jařaba ožije mikulášskou nadílkou, koledami, koncerty, kouzelnou předvánoční atmosférou a dorazí i Krampusáci.

Náplavka ožije vánočními trhy. Nebude chybět punč a dorazí i Krampusáci

Vánoční trhy na náplavce odstartují v úterý 5. prosince mikulášským programem pro děti a dospělé. Nebude chybět mikulášská družina s andělem i čertem. Končit pak mají v neděli 10. prosince. Každý den bude prodej ve stáncích zahájen v 11:00 a zavírat se bude ve 20:00.

Trhy na náplavce přinesou i kulturní program, jenž se ponese ve vánočním duchu. Chybět nebudou koledy i koncerty a samozřejmostí je oblíbený punč. Sobota 9. prosince bude zasvěcena podpoře projektu Otevřeme zahradu, děti si užijí divadlo, vystoupí i Matěj Plíhal. V neděli 10. prosince pak na nábřeží dorazí Krampusáci.

"Rádi bychom tuto novou zajímavou zónu osvítili vánočním světlem a ohni, prodejem vánočního zboží od regionálních řemeslníků, a nejen těch, na náplavce budou i vinaři, kteří připraví teplé nápoje ze svých vín..." vyjmenová Jana Šubová a dodává, že do programu vánočních trhů budou zapojeny také mateřské, základní a základní umělecké školy. "Naším cílem je, aby byla předvánoční náplavka místem pro všechny, kteří si chtějí užít pohodovou, kouzelnou procházku po nábřeží," doplňuje Jana Šubová za organizátory.

Bližší program vánočních trhů na Nábřeží Josefa Jařaba bude brzy zveřejněn.

FOTO: Freepik

reklama