[OL]4you na

Nejočekávanější nákupní svátek se blíží. Dny Marianne se konají od 15. do 17. září

Milovníci slevových akcí, zbystřete! Od 15. do 17. září proběhnou Dny Marianne, během kterých můžete využít slevy až 60 % do více než 3300 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice...

Nejočekávanější nákupní svátek se blíží. Dny Marianne se konají od 15. do 17. září

Nákupy s Dny Marianne se staly neodmyslitelnou součástí podzimu. Tentokrát můžete se slevami až šedesát procent nakupovat ve více než 3 300 obchodech. Podrobnosti o konkrétních slevách naleznete v zářijových vydáních časopisů Marianne, Marianne Venkov & styl nebo Marianne Bydlení, v aplikaci Dny Marianne, nebo na www.dnymarianne.cz. V letošním roce se můžete těšit na nebývale širokou nabídku slev na elektroniku nebo na Zlaté kupony, tedy nejatraktivnější a nejvýhodnější slevy, které pro vás osobně vybrala redakce Marianne.

Taška i odměny v Marianne Lounges
Letos je připraveno hned několik Marianne Lounges, v nichž si můžete vyzvedávat dárky za nákupy či tašky, jež mají tentokrát oranžovou barvu. Bohužel, Olomouc mezi těmito místy není. Nechcete-li přijít o ikonickou tašku v nové barvě nebo o odměny za minimálně pět účtenek z obchodů zapojených do Dnů Marianne, vyrazte do Prahy (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Plzně (OC Olympia), Ostravy (Avion Shopping Park), Hradce Králové (OC Futurum), do Brna (NC Královo Pole) či do Liberce (OC Nisa). Zkrátka nepřijdete ani v Českých Budějovicích, kde bude připraven výdej dárků (po předložení pěti účtenek ze zapojených obchodů) a tašek na prodejně Datart v IGY Centru. Nejedná se ale o klasickou Marianne Lounge, a tudíž na tomto výdejním místě nebude probíhat doprovodný program, prodej časopisů ani předplatného s dárkem. Na Slovensku najdete Marianne Lounge v Bratislavě (Avion Shopping Park). A pozor, slovenské Dny Marianne probíhají až do 18. září.

Tak v září vzhůru za nákupy, ať vám neuteče váš vysněný kousek! Podzim bude žhavý...

reklama