[OL]4you na

Nejsladší akce roku je tu. Šantovku ovládne Čokoládový festival

Máte rádi čokoládu? Dáváte přednost tabulkové, nebo spíš raději mlsáte pralinky, a nebo snad nemůžete být bez čokoládové fontány, do níž si namáčíte sladké kousky ovoce? Pak přesně pro vás bude bezesporu nejsladší akce roku - v Galerii Šantovka se o víkendu 22. až 24. března koná další ročník oblíbeného Čokoládového festivalu.

Nejsladší akce roku je tu. Šantovku ovládne Čokoládový festival

Tři dny plné čokolády z jedinečných rodinných čokoládoven, ochutnávky tradičních i opravdu netradičních čokoládových produktů, velká řada zajímavých soutěží a samozřejmě chybět nebudou ani aktivity pro děti. To vše a mnohem víc vás čeká na dalším ročníku Čokoládového festivalu, který o víkendu ovládne Šantovku. 

Čokoláda není pouze tabulka, kterou koupíte v supermarketu. Festival vám ukáže, že existuje i spousta dalších čokoládových výrobků a specialit, mezi které patří originální pralinky nebo netradiční pivo či kosmetika.

Přijďte se pobavit s celou rodinou. Těšit se můžete na prodejní stánky plné dobrot, na workshop, na degustace, soutěže o ceny, rodiče dětí ocení i dětský koutek. V pátek festival probíhá od 14:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli pak od 10:00 do 17:00.

Čokoládový festival organizuje agentura ChrisEvents. Vstup na akci je zdarma. Více informací naleznete tady. A dietu nechte tento víkend doma. :)

FOTO: Freepik

reklama