[OL]4you na

Největší hudební události roku 2022! Toto jsou koncerty, které vám nesmí uniknout

Rok 2022 bude nabitý událostmi. Tedy pokud to situace dovolí... Ale buďme optimističtí a těšme se. Třeba na hudebním poli to bude velmi zajímavé a na své si přijdou milovníci všech žánrů. Vybrali jsme pro vás top koncerty. Užijte si show, na kterou se nezapomíná!

Největší hudební události roku 2022! Toto jsou koncerty, které vám nesmí uniknout

ENRIQUE IGLESIAS
18. února od 20:00 O2 ARENA Praha

Autor hitů jako Bailando, Subeme La Radio, Bailamos, Hero, Escape patří mezi nejslavnější španělské zpěváky a fanoušci ho milují. Jeho show je vždy zárukou nezapomenutelného koncertního zážitku, a takový je slibován i na 18. února. Nechceme předjímat, ale tak trochu tušíme, že tento termín by mohl být v ohrožení...

Každopádně vstupenky na koncert jsou k dostání zde.

HALLOWEEN A HAMMERFALL
23. dubna od 19:00 O2 ARENA Praha

HELLOWEEN pozvali své přátele z HAMMERFALL, aby se k nim připojili a společně tak vytvořili famózní metalový balíček. Spojenectví UNITED FORCES TOUR 2022 přinese pořádnou metalovou party. Těšit se můžete i na nejnovější alba kapel.

Turné už bylo kvůli koronaviru dvakrát odloženo, přesto ještě seženete vstupenky, a to tady.

MAGNUM
1. května od 20:00 STORM Praha
Legendární britští rockeři MAGNUM přijedou po několika odkladech na evropské turné k nové desce The Serpent Rings. A rozhodně stálo za to si na koncert těchto rockových veteránů počkat. Bude to stát za to.

Vstupenky pořídíte zde.

SCORPIONS
26. května od 20:00 O2 ARENA Praha

Milujete rock, skvělou show a chemii mezi muzikanty, kterou cítíte z každého jejich pohledu a každého tónu? Pak si nenechte ujít koncert legendárních Scorpions, protože to je zážitek, na který se nezapomíná. Doporučujeme. Kapela navíc slaví 50 let od prvního singlu, takže turné Rock Believer bude jedinečné. A my si tento koncert nenecháme ujít...

Vstupenky koupíte zde.

IMAGINE DRAGONS
28. května od 16:00 Letiště Praha Letňany

Pražský koncert kapely IMAGINE DRAGONS v rámci turné Mercury World tour byl okamžitě vyprodán, a tak američtí hudebníci z Las Vegas přidali ještě jeden, a to práve 28. května. Takže pokud tuto partu milujete a toužíte si s nimi zazpívat jejich hity, neváhejte s koupí vstupenek. Ty pořídíte zde

ERIC CLAPTON
5. června od 20:00 O2 ARENA Praha

I koncert Erica Claptona byl odložen kvůli koronaviru, a tak se na něj můžeme těšit v roce 2022. Tento britský kytarista, zpěvák a hudební skladatel je považován za jednoho z nejlepších světových bluesových kytaristů. A to po právu. Do Prahy přiveze skvělou show...

Vstupenky nepatří k nejlevnějším, přesto už jsou dostupné lístky pouze dál od podia (tedy ty cenově výhodnější), a to tady.


FOTO: Unsplash/John Pratt

KISS
13. července O2 ARENA Praha

Prý to bude opravdu poslední turné legendární kapely KISS (i když, známe to...). Těšit se můžete bezesporu na jedinečnou show, ostatně jako vždy v podání této skvělé party. To, co se děje na podiu během jejich koncertu, je vážně podívaná. Vyzkoušeno na vlastní kůži.

Lístky seženete tady.

PEARL JAM
22. července od 20:00 O2 ARENA Praha
I tento koncert byl odkládán, tak sand se fanoušci Pearl Jam, kapely pocházející z amerického města Seattle, tentokrát dočkají. Tato parta navíc v roce 2020 oslavila 30. výročí své existence. A Pearl Jam také vydali jedenácté studiové album Gigaton. Zážitek zaručen.

Lístky na koncert koupíte tady.

SEPULTURA
22. října od 19:10 Sportovní hala Datart Zlín

Brazilští thrash metaloví hudebníci rozburácí zlínskou halu už tento podzim, a to po vynuceném odkladu. Fanoušci téhle ikony metalu se mohou těšit na známé hity i novinky z povedené desky Quadra.

Vstupenky jsou k dostání zde.

THE CURE
24. října od 20:00 O2 ARENA Praha

Legendární britská kapela The Cure s frontmanem Robertem Smithem se v roce 2022 vydá na evropskou tour, při které navštíví 22 zemí, zahraje 44 koncertů a do Prahy se vrátí po dlouhých 6 letech.

Lístky koupíte tady.

reklama