[OL]4you na

Noční běh pro Světlušku startuje dnes večer v Olomouci

Přijďte si dnes večer užít do Bezručových sadů magické rojení světlušek čelovkovitých, které umí rozsvítit nejen trať ukrytou ve tmě, ale i životy nevidomých. Nezapomeňte vzít své blízké a přátele. Běhat potmě má totiž smysl.

Noční běh pro Světlušku startuje dnes večer v Olomouci

Olomoucký Noční běh pro Světlušku odstartuje dnes večer před Atletickým klubem v Bezručových sadech. Registrace na místě je možná od 19 hodin, začátek samotného běhu je naplánován na 21 hodinu. Můžete si vybrat, zda se účastníte jednoho (2,3 km) nebo dvou (4,6 km) okruhů. Nemusíte běžet, trasu stačí klidně jen projít. Účastnit se mohou zájemci všech věkových kategorií, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Do běhu se opět zapojí zrakově postižení sportovci, které Světluška již 18 let podporuje v aktivním životě. Registrace na běhy jsou spuštěny na www.behprosvetlusku.cz

Za vstupenku na benefiční akci zaplatíte 500 Kč. Součástí vstupenky je tradičně sportovní vak, ke kterému si můžete vybrat multifunkční šátek nebo čelovku. Hlavním podtitulem letošního běhu ve všech zúčastněných městech je "Skoč na Noční běh pro Světlušku". Proto bude součástí doprovodného programu také vystoupení a workshopy sportovního týmu JUMP IT. O hudební rozproudění se postará kapela Endorfiny.

reklama