[OL]4you na

Objevte realitu života vozíčkářů díky olomoucké štafetě na vozíku.

Dvanáctý ročník olomoucké štafety na vozíku oživí už v pátek 14. června, od 9 do 21 hodin, Smetanovy sady na Floře. Na sportovně-kulturně-benefičně-osvětové akci čeká na Olomoučany v Rudolfově aleji spousta zábavy pro všechny generace. Chybět nebude ani doprovodný program.

Objevte realitu života vozíčkářů díky olomoucké štafetě na vozíku.

Na vědomí se dává, že ani letos nebude chybět 250 metrů dlouhá štafetová trať ve Smetanových sadech, na které si budou moci návštěvníci vyzkoušet, jak obtížná je pro osoby na vozíku manipulace s jejich strojem. "Plánujeme i malé oživení trati, jeden nový prvek, který návštěvníky uvede do reality všedního dne života vozíčkářů," prozradil ředitel Spolku Tomáš Zrnka. 

 

O zábavu bude postaráno...

Po celý den budou v hudebním pavilonu probíhat různé koncerty a vystoupení. Mezi vystupujícímu v rámci hudebního programu najdeme například šumperskou kapelu Byt číslo 4, mladého zpěváka Ondřeje Crháka, kapelu Isbina nebo zpěváka Martina Šafaříka, který se nedávno stal pianistou slavné zpěvačky Kathy Kelly z legendárních Kelly Family.  Program doplní také vystoupení taneční skupiny Sorava a za zmínku stojí také plánovaná žonglérská show Cirkusu LeVitare. Nezapomnělo se ani na nejmenší návštěvníky, které rozhodně zaujme balónková show.

"Kromě kulturního programu budou pro děti přichystány různé soutěže, úkoly a atrakce jako skákací hrad, malování na obličej, vyrábění náramků, badminton, pétanque, létající disky, dětský stolní fotbálek nebo ukázka paralympijského sportu boccia," láka na akci koordinátor akce a PR manager Spolku Milan Papežík, který taktéž přišel se skvělou novinou – štafeta se brzy rozroste i do dalšího města. "Před nedávnem nás oslovili zástupci města Českého Těšína, že by rádi obdobnou akci taktéž uspořádali. A tak nás velice těší, že může Trend vozíčkářů stát u zrodu Těšínské štafety na vozíku a šířit tak poselství této akce do dalších měst naší země," uzavřel Papežík.

Společně pro dobrou věc

Třicáté jubileum od založení, toto výročí v letošním roce oslaví Spolek Trend vozíčkářů a vy budete moci jejich aktivity podpořit zakoupením občerstvení v podobě piva, limonády a Trenďáckých hot dogů. Celý program akce naleznete zde.

 

reklama