[OL]4you na

Obrovský světelný lunapark Winter Wonderland je k vidění poprvé v ČR!

Největší světelný lunapark v Evropě otevírá své brány již 4. listopadu v outdoorovém parku v Letňanech. Zářivý svět plný zázraků, pohádek a fantazie potěší malé i velké návštěvníky. Prožijí kouzelnou cestu do říše světel, dobrodružství a zábavy. A ti první dostanou zářivý dárek!

Obrovský světelný lunapark Winter Wonderland je k vidění poprvé v ČR!

Obrovský světelný zábavní park plný světel a atrakcí přiváží poprvé do Prahy společnost JVS GROUP, za kterou stojí velkolepé projekty jako jsou výstavy Cosmos Discovery, Titanic, Tutanchamon nebo zábavní park Šmoulové. Světelný lunapark Winter Wonderland rozzáří obrovskými světelnými instalacemi rozlehlý park přímo před pražským OC Letňany.  

„Věříme, česká premiéra Winter Wonderlandu v Letňanech nadchne celé Česko. Inspirovali jsme se největším světovým světelným parkem Glow Garden v Dubaji.  Stavíme v Praze obrovský lunapark, zářivý svět pohádek a fantazie, který bude plný velkolepých světelných instalací, interaktivních atrakcí a zábavy. Setkáte se tu s Popelkou, Šípkovou Růženkou, Kráskou a Zvířetem, Pinocchiem i Lvím královstvím. Projdete se podmořským bludištěm, zahrajete si na ohromný světelný klavír nebo si zatančíte s tučňáky. Najdete tu labutí jezero i jednorožce, africkou savanu, obrovského krokodýla i nádherný mluvící strom. Právě interaktivní atrakce jsou novinkou, která ze světelného parku dělá to nejlepší místo zábavy pro celou rodinu,“ popisuje nový světelný lunapark Květa Havelková z týmu JVS Group. 

Brány lunaparku se poprvé otevřou 4. listopadu. Miliony světel, hudby a atrakcí se spojí do jedinečné atmosféry a vytvoří tak velkolepý svět zábavy, fantazie a pohádek. Na návštěvníky čekají kromě pohádkových zámků, plesů princezen i podmořských říší, také krásně osvětlené pohádkové kolotoče, světlený klavír a zářivý vláček. Připraveny budou i světelné houpačky, bludiště, kouzelná zahrada plná víl a spousta dalších atrakcí. Součástí lunaparku bude i kvalitní občerstvení a veškeré zázemí pro návštěvníky. 

Lunapark můžete navštívit každý den od 15 hod do 22 hod. 

Vzhledem k omezené kapacitě parku a krátké otevírací době doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji včas. Navíc první návštěvníci dostanou zářivé dárky!  

FOTO: PR SOUP

reklama