[OL]4you na

OpenWine Garden bude hostit Laca Decziho. Těšte se na skvělý koncert

Laco Deczi patří mezi hudebníky, jejichž koncerty se vám nesmazatelně vryjí pod kůži. A to nejen precizně odvedenou muzikantskou prací, ale především srdcem, které Laco na koncertních pódiích po celém světě nechává. Tentokrát zavítá do Olomouce, kde zahraje 3. července v OpenWine Garden.

OpenWine Garden bude hostit Laca Decziho. Těšte se na skvělý koncert

Skvělá hudba, naprosto špičkoví muzikanti, vtipné historky z Lacova života... Co je pravda a co jen pouhá fikce, záleží na vás. Každopádně bavit se budete opravdu dobře. Koncerty Laca Decziho patří k těm, na něž se nezapomíná.

Světoznámý jazzový trumpetista už brzy zavítá do Olomouce, konkrétně do OpenWine Garden, kde 3. července v 18:00 odehraje pravděpodobně jediný letošní koncert ve městě. Mimořádný kulturní zážitek bude navíc umocněn skvělým jihoamerickým vínem a odpočinkovým rázem open air prostředí oblíbeného olomouckého podniku. V případě špatného počasí se koncert uskuteční ve vnitřních prostorách.
 
Vstupné je 300 Kč (v ceně rezervace místa k sezení a welcome drink) / 1 000 Kč VIP (v ceně rezervace místa u stolu, konzumace vína, občerstvení a voda). Pro rezervaci volejte na tel. 731 484 399, nebo piště na e-mail openwine@openwine.cz.
 
Užijte si skvělý hudební zážitek okořeněný lahodným vínem...

FOTO: Jiří M. Doležel
reklama