[OL]4you na

Potřebujete si odpočinout nebo ještě vybíráte dárky?

Pokud si po celém roce potřebujete odpočinout a nabrat nové síly, svěřte se do péče odborníkům. Za návštěvu určitě stojí Wellness hotel Vista, který leží uprostřed krásné přírody v Jeseníkách.

Potřebujete si odpočinout nebo ještě vybíráte dárky?

Přes den si můžete zalyžovat a po večerech se nechat rozmazlovat. Každý den probíhají ve finské sauně saunové rituály. Pokud vás saunování baví, nenechte si ujít Saunanights, které se konají vždy při úplňku. Zpestřené jsou improvizovaným barem přímo uvnitř wellness.

Horkou novinkou jsou luxusní koupele, které vám dokonale zregenerují unavené tělo i mysl. Koupat se můžete v pravých růžích, v horských bylinách nebo s balijskými měšci. Stejně příjemným zážitkem jsou i balijské masáže a rituály, díky kterým utečete od každodenních starostí. Pokud se na dovolené chystáte na večírek, dámy mohou využít služeb vizážistky, která je nalíčí a přidá i pár dobrých rad a tipů na míru konkrétní pleti. K tomu si mohou dát skleničku aperitivu nebo šálek čaje.

Různých beauty procedur je ve Wellness světě mnoho, dokonce i pro děti. Můžete tak o sebe nechat pečovat společně. S dětmi se můžete zapojit i do hodin cvičení rodičů s dětmi, pro kojence jsou zase páteční hodiny plavání. Když budete mít chuť se po ránu protáhnout, připojte se k pravidelným cvičením. Dostupné jsou i lekce pro posílení těla, aquaaerobik nebo zážitkové lekce jógy. Pokud máte problémy se zády, určitě zajděte na interaktivní semináře na téma Pohyb je zdraví. O kompletním program Wellness světa, slevách a pobytových balíčcích si přečtěte na www.hotel-dolnimorava.cz.

reklama