[OL]4you na

Předvánoční čas je časem dobrých skutků a darování krve je tím nejlepším

Dostat dárek od Mikuláše a zároveň udělat velmi dobrý skutek? Ano i to bude letos v úterý 5. prosince 2017 možné. A to přesně v Nemocnici Prostějov, kde se uskuteční Mikulášský odběr krve. Všichni pravidelní dárci, ale i prvodárci budou odměněni dárečkem od čerta nebo anděla.

Předvánoční čas je časem dobrých skutků a darování krve je tím nejlepším

Transfúzní oddělení Nemocnice Prostějov se otevře všem dárcům ve věku 18 až 60 let v úterý 5. prosince 2017 již v 6.00 hodin ráno. 

Dárců krve je v České republice nedostatek, a proto se v prostějovské nemocnici rozhodli nalákat dárce i den před svátkem svatého Mikuláše. Dárci si z odběrů odnesou nejen příjemný pocit z vykonaného dobrého skutku, ale i malou Mikulášskou odměnu.

Novým dárcem krve se může stát každý zdravý občan, u kterého ještě jeho vhodnost individuálně posoudí zdravotnický personál. Dárcovství s sebou nese mnoho dalších výhod. Dobrý pocit z pomoci druhým a během roku i jiné odměny a dárky než od Mikuláše, kterými jsou například vitaminy od zdravotní pojišťovny, pracovní volno s plnou náhradou mzdy, snížení základu daně z příjmu, finanční odměnu nebo také snížení nákladů na zdravotnickou péči a spoustu dalších.

Více informací najdete na webu.

reklama