[OL]4you na

Přijďte na Slavnosti Olomouc do Korunní pevnůstky

První ročník multižánrového hudebního festivalu Slavnosti Olomouc proběhne od 15. do 16. července 2022 v nádherném prostředí Korunní pevnůstky. Hlavními lákadly jsou kapely Rybičky 48, Škwor nebo Vypsaná fiXa a skvělá gastronomie.

Přijďte na Slavnosti Olomouc do Korunní pevnůstky

Premiérové Slavnosti Olomouc odstartují hned v pátek svou ohnivou show Rybičky 48, Harlej a Kapitán Demo. V sobotu vzahrají Škwor, Walda Gang, Vypsaná fiXa, No Name, Pokáč nebo Polemic. 

Program doplní další kapely převážně z olomouckého regionu. „Olomouc je přímo v názvu festivalu a to mluví za vše. Chceme dát prostor regionálním výrobcům i kapelám. Strašně se do Olmíku těšíme a budeme moc rádi, když nám místní dají šanci a přijdou nový festival otestovat,“ říká pořadatel Slavností Jan Svoboda. 

Slavnosti nabídnou i mimořádný gastronomický zážitek. Street food, které zasytí masožravce, vegetariány i vegany, dále pak poctivou kávu a luxusní zákusky, prémiové víno a prosecco nebo pivo z oblíbeného regionálního pivovaru.

Chtěli bychom vybudovat festival, který budou mít Olomoučáci rádi a budou se na něj každý rok vracet,“ přeje si Jan Svoboda. „Ale na pevnůstce to jenom začíná. V budoucnu bychom chtěli v olomouckém regionu uspořádat další koncerty a podpořit zdejší kulturní život.“

Do 30. června zaplatíte za dvoudenní vstupné 790 Kč, do 14. července 890 Kč a na místě 990 Kč. Jednodenní vstupenky jsou v prodeji do 14. července za 590 Kč, na místě za 690 Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Děti od 7 do 14 let za jednodenní vstupenku zaplatí 350 Kč a dvoudenní 590 Kč.

Více se o Slavnostech Olomouc dozvíte zde.

reklama