[OL]4you na

Princ Mamánek v Premiere Cinemas. Těšte se na pohádku s Janem Budařem

V Premiere Cinemas v Galerii Šantovka se už v neděli 30. října chystá událost pro všechny milovníky pohádek. Jan Budař, režisér, scénárista, producent a představitel hlavní role v jedné osobě, zde uvede novou českou filmovou pohádku s názvem Princ Mamánek. Od 15 hodin je připravena autogramiáda, po které následuje promítání filmu s tombolou o filmové ceny. Každé dítě získá také malý dárek.

Pohádka Jana Budaře je příběhem o princi, který musel dospět v krále. Princ Ludvík Otomar Karel XII. rozený Vznešený (Jan Budař) je velmi spjatý se svou milující maminkou, královnou Ludmilou. Jenže Ludvík je princ už poněkud přerostlý, je mu totiž 39 let. Bojí se skoro všeho, do ženění se nežene a většinu života se poflakuje po přepychovém zámku a přilehlých oborách. Moudrý král Radomil (Martin Huba) mu proto připraví nečekaný dárek – princ se jednoho rána probudí v lese v obyčejných šatech a v doprovodu drsného rytíře Hudrovala (Ondřej Vetchý) se vydává do světa, aby poznal, co je život, a snad už konečně dospěl. Na velké dobrodružné cestě ho čekají věci, o kterých zatím jen četl v knihách. Potká mocného čaroděje, zlé čarodějnice, ducha i samotnou paní Smrt. A možná najde i lásku svého života... Princ Mamánek je zkrátka pohádka, jaká tu ještě nebyla.

Celé slavnostní uvedení začíná v neděli 30. října v 15:00 autogramiádou Jana Budaře, Veroniky Daušové a Kateřiny Antošové, od 15:30 se pak návštěvníci mohou těšit na tombolu a zajímavé ceny a děti na dárek. Poté následuje samotná pohádka.

Veškeré informace k akci a ke vstupenkám naleznete na webu kina.

reklama