[OL]4you na

Půlmaraton je za rohem. Šantovka a REDSTONE si připravili atraktivní program

Už tuto sobotu odstartuje další ročník Mattoni Running Festivalu Olomouc, jehož součástí je i tradiční olomoucký půlmaraton. V 19.00 za tónů Smetanovy Vltavy zaplní tisíce běžců olomoucké ulice a vydají se vstříc 21kilometrové trase. S jakou novinkou letošní ročník přichází a jaký doprovodný program čeká na běžce a fanoušky?

Půlmaraton je za rohem. Šantovka a REDSTONE si připravili atraktivní program

Tradiční Mattoni Running Festival Olomouc zařadil do programu závodů novinku v podobě ranního závodu – Šantovka běh, jehož trasa je dlouhá pět kilometrů a startuje v 9.00 na Horním náměstí. Šantovka běh tak zahájí běžecký festival v plné parádě. Letošní partneři oblíbené sportovní události, Galerie Šantovka a skupina REDSTONE, si pro běžce a fanoušky připravili atraktivní doprovodný program.

Fanzóna Galerie Šantovka

Pod lávkou před Galerií Šantovka vznikne fanzóna obchodního centra, která návštěvníky láká na hudební point, kde vystoupí například saxofonista Milda Pilus a chybět nebude ani DJ show. Chvilku odpočinku najdete v chill out zóně s míchanými drinky ReTrojka a proseccem ze Světa Bublin. Na programu budou také kreativní dílny („vyrob si svou tenisku“), skákací hrad pro děti či tematické soutěže na běžeckých pásech, kde si zájemci mohou vyzkoušet, jaké to je běžet jako maratonec. K tomu budou připraveny zdravé odměny od UGO.

REDSTONE fanzóna

Developerská skupina REDSTONE bude mít svojí fanzónu na Horním náměstí od 8 rána do večerních 22 hodin. Součástí bude osvěžovací koutek pro běžce a chill out zóna. Můžete se natočit ve video koutku 360° nebo si třeba zasoutěžit v kole štěstí a vyhrát drinky nebo energy cookies sušenky.

„Jsme hrdí, že můžeme podpořit tuto výjimečnou sportovní akci, která přináší radost běžcům i podporovatelům. Celé město bude po celý den upínat své zraky na závodní pole a je to vždy atraktivní podívaná. Aktivně se také zapojíme do programu, a to jak skrze fanzóny, tak přímo pro sportovní závodění.“ říká mluvčí Galerie Šantovky a skupiny REDSTONE Petr Hlávka.  

Přijďte podpořit odvážné běžce a zpříjemnit si tak sportovní sobotní večer.

reklama