[OL]4you na

QHOUSE: Nestavíme domy, vytváříme domovy

Když stavíte dům, takřka stoprocentně je to s vidinou, že v něm budete spokojeně žít už navždy. A i z toho důvodu toužíte, aby bylo vše tak, jak jste si vysnili a jak si přejete. V QHOUSE si moc dobře uvědomují, jak jsou tato přání zavazující, proto se při výstavbě domů opírají o ty nejkvalitnější materiály a postupy. Samozřejmostí je profesionální přístup, s nímž se zákazníci mohou setkat během celého procesu výstavby. V QHOUSE domy jen nestaví, oni vytvářejí domovy...

QHOUSE: Nestavíme domy, vytváříme domovy

"Dlouho jsme se pohybovali v realitách a stavebnictví, takže náš směr byl jasný - chtěli jsme uplatnit načerpané zkušenosti s jedním zásadním rozdílem, a to dělat vše jinak a na sto procent," prozrazuje Milan Bernát, jeden z jednatelů QHOUSE, s jakou myšlenkou se zrodila olomoucká společnost zabývající se dřevostavbami na klíč. "Když jsme si na začátku položili zásadní otázku, jak bychom si my sami představovali stavbu domu, shodli jsme se, že bychom požadovali kompletní servis, a to od povolení až po předání klíčů," popisuje Milan Bernát. Zkrátka kvalitně, ostatně jak má společnost v názvu. "Uvědomovali jsme si, že název je součástí úvodu každé schůzky, každého telefonátu, a proto jsme kladli důraz na to, aby myšlenka vzniku a charakteru naší společnosti byla obtisknuta i v názvu. Proto QUALITY HOUSE, nebo zkráceně QHOUSE," vysvětluje druhý z jednatelů Milan Haboň.

KOMFORTNÍ A HOSPODÁRNÝ DŮM, V NĚMŽ JE RADOST BYDLET
Dřevostavby aktuálně patří k trendům úsporného a komfortního bydlení. Dřevo je tradiční stavební materiál používaný po staletí. Má malou objemovou hmotnost, vysokou pevnost v tahu a tlaku a velmi dobře se opracovává. Doba na výstavbu dřevěného domu je navíc kratší než u klasických cihlových stavení, zákaznící tak bydlí rychleji a ještě se jim sníží náklady na pracovní sílu a na hypotéku. Důkladně provedená dřevostavba má velmi malé tepelné ztráty. Uvádí se, že oproti zděné stavbě ušetří majitel až 50 % nákladů na vytápění. Správně navržené a provedené dřevěné konstrukce také odolávají požáru lépe než například konstrukce ocelové. Nehořlavost rámové konstrukce ze dřeva je totiž výrazně zvýšena pomocí velkoplošných materiálů, kterými je opláštěna. Tím se proces hoření buď zásadně zpomalí, nebo dokonce zastaví. 

KVALITNÍ MATERIÁLY NA PRVNÍM MÍSTĚ
QHOUSE staví domy nejmodernější evropskou technologií montovaných sendvičových dřevostaveb, jež zaručují špičkovou úroveň energeticky úsporného bydlení v souladu s platnými stavebními předpisy. Při výstavbě využívá společnost materiály, které mají certifikáty vyžadované normami České republiky i Evropské unie. U dřevostaveb je velmi důležitá dokonalá tepelná izolace, dokonalá izolace proti pronikání vlhkosti a základním charakteristickým prvkem této technologie je používání dřeva garantované kvality. A na to v QHOUSE dbají.

BUNGALOVY, KLASICKÉ DOMY I MODERNÍ STAVBY
Zákazník má na výběr z takřka padesátky bungalovů nejrůznějších parametrů od 2+kk po 5+kk s garáží. Součástí nabídky QHOUSE jsou i moderní dřevostavby splňující kritéria těch nejnáročnějších klientů. Pokud si z předložených typových domů zákazníci nevyberou, nebo jen zkrátka touží po vlastním vysněném domě, v QHOUSE jsou připraveni podílet se na výstavbě domů podle vlastních návrhů. Samozřejmostí je spolupráce s dodavateli vnitřního vybavení, ať už se jedná o podlahy, koupelnový sortiment, dveře či kuchyně na míru a další.

PRŮVODCE VÝSTAVBOU OD ZAČÁTKU DO KONCE
"Jsme si vědomi toho, že stavba domu je určitá etapa, kterou si prochází člověk někdy pouze jednou za život, a proto se snažíme udělat vše, aby pro něj byla tato etapa příjemná. Dovolíme si tvrdit, že máme perfektní tým lidí, kteří se o každého klienta postarají a provedou ho výstavbou s bezkonkurenčním servisem a ve vysoké kvalitě," tvrdí Milan Haboň. V QHOUSE se tak o zákazníky starají od samotného začátku výstavby, kdy se vyřizují povolení, až po předání klíčů od domu novým majitelům. "Ke každé stavbě navíc přistupujeme tak, jako bychom stavěli dům sami pro sebe," říká Milan Bernát a dodává: "Jak řekl Henry Ford, kvalita znamená dělat to dobře, i když se nikdo nedívá. A právě kvalita je pro nás naprosto klíčová."

KDYŽ JE TÝM JAKO RODINA...
"Uzavřeli jsme s kolegou mezi sebou dohodu podobnou manželství a stvořili jsme, jak tomu s oblibou říkáme, dítě jménem QHOUSE. A to dítě se vyvíjí, roste a potřebuje péči. Náš tým bereme spíš jako přátele a rodinu. Myslíme, že každý ví, co tato slova znamenají..." přemítá Milan Haboň, když uvažuje nad tím, co pro ně jako jednatele společnost znamená. Když jeho slova doplníme o důraz na kvalitu a prvotřídní servis, jaký v QHOUSE nabízejí, je zřejmé, že jejich motto Nestavíme domy, vytváříme domovy není jen pouhou frází...

QUALITY HOUSE S.R.O.
Dolní Novosadská 433/91
783 01 Olomouc-Nemilany
(vedle firmy Autodoprava – Hrubý)
info@qhouse.cz
www.qhouse.cz
Facebook
Instagram

FOTO: archiv QHOUSE

reklama