[OL]4you na

Redakce testuje: Vlasové lázně v Art Hair Design

V redakci milujeme luxus. Hlavně ten, který se nedá vyčíslit penězi. Protože jediným skutečným luxusem je čas, který věnujete péči o sebe.

Redakce testuje: Vlasové lázně v Art Hair Design

Multisenzorický zážitek jsem si dopřála v Art Hair Design kadeřnickém studiu Petry Kubalčíkové, které se nachází v budově Bea centra na třídě Kosmonautů 1288/1 v Olomouci. Právě zde totiž nabízejí exkluzivní služby vytvořené pro krásu, pohodu a relaxaci. A protože jsme v redakci samí workoholici, je třeba se čas od času zastavit a nabrat síly. Já jsem v rámci běžné úpravy vlasů zvolila ještě proceduru hydro-dhara...

Dokonalý úkryt

Do studia Art Hair Design chodím už roky, ale nově zde mají k dispozici speciální spa místnost, kde se můžete zavřít před celým světem a užít si dokonalého soukromí. Ne vždy má člověk totiž chuť být viděn u barvení či mytí vlasů. Ve spa místnosti vás nebudou obtěžovat žádné cizí vjemy – můžete si vyřizovat pracovní záležitosti, nebo jen odpočívat a popíjet martini. K běžným kadeřnickým službám si zde můžete vybrat i z nabídky dalších rituálů – např. masáž rukou, shiatsu přístrojová masáž nohou, či masáž hydro-dhara (neboli aktivace třetího oka). Pochází z techniky shirodhara, což je úžasná pročišťovací terapie, jejíž léčebná technika je stará přes pět tisíc let. Jejím cílem je nastolení tělesné a duševní rovnováhy – díky ní se z těla vylučují toxiny a odpadní látky. Navíc posiluje obranyschopnost organismu a regeneruje nervový systém. Může také pomoci při bolestech hlavy a migrénách.

100% relax

„Ráda vymýšlím pro naše klienty nadstandardní služby, které ocení hlavně v dnešním uspěchaném způsobu života. Na různé relaxační rituály už byli zákazníci v Art Hair Design studiu zvyklí, ale nyní mohou míru odpočinku ještě více prohloubit díky naprostému soukromí ve spa místnosti,“ prozradila majitelka salonu, Petra Kubalčíková. „Například zákaznice, které využívají služby prodloužení vlasů metodou Great Lenghts, si spa místnost velmi chválí – oceňují právě míru soukromí i odpočinkovou atmosféru díky relaxační hudbě a aromalampě.“

Ze studia Art Hair Design jsem odcházela jako nový člověk – hlava byla dokonale vyčištěná zvenku i zevnitř. Teď už zbývá jen objednat si další termín, protože je to silně návykové!

Art Hair Design studio & spa pro vaši hlavu

V kadeřnickém studiu Petry Kubalčíkové v Olomouci – Art Hair Design – můžete dopřát své hlavě dokonalé spa. Záměrně zmiňujeme celou hlavu, protože relax a péči si během pobytu zde neužijí jen vlasy, ale i mozek! To vše v dokonalém soukromí a noblesním designu. Více informací najdete na www.arthairdesign.cz nebo na Facebooku.

reklama