[OL]4you na

Rodinný muzikál na ledě Sněhová královna vás přenese do pohádky

Zažijte pohádku Sněhové královna v unikátním provedení jako muzikál na ledě.

Rodinný muzikál na ledě Sněhová královna vás přenese do pohádky

Šest zimních stadionů napříč republikou se promění v pohádkovou ledovou plochu, ve kterém se spojí krásný příběh Hanse Christiana Andersena se špičkovými výkony, bruslaři, tanečníky, akrobaty a nádhernou hudbou, kulisami a kostýmy.

Těšit se můžete na vynikající bruslařské vystoupení evropských špičkových krasobruslařů, kteří se předvedli v mnoha světových bruslařských show. Kromě toho však na vás čekají i akrobatická a taneční čísla, která předvedou profesionální cirkusoví umělci a tanečníci na ledě. Špičkovou úroveň rodinného muzikálu na ledě doplní také speciálně zkomponovaná hudba k tomuto představení, propracovaná světelná show, kostýmy a neodmyslitelně excelentní výkony umělců.

Příběh „Sněhová královna“ je nejznámějším dílem Hanse Christiana Andersena, kde se díky silnému přátelství, lásce, věrnosti a vytrvalosti hrdinů dějí zázraky. Hlavní postavy pohádky prolomí i ta nejhorší kouzla a překonají náročné překážky. Během jejich cesty jsou několikrát vystaveni zkoušce věrnosti, díky čemuž získají skutečné přátele a vytoužené štěstí. Vychutnejte si příběh plný zázraků, skvělých bruslařských a akrobatických výkonů a neopakovatelné
atmosféry a zavítejte na jeden ze šesti zimních stadionů:
HRADEC KRÁLOVÉ - 10.11.2023
PRAHA - 11.11.2023
PLZEŇ - 12.11.2023
KLADNO - 13.11.2023
TŘINEC - 18.11.2023
ZLÍN - 19.11.2023

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal.

reklama