[OL]4you na

Sexem proti rýmičce – tipy a rady, jak se zbavit otravného nachlazení

Dost často slýcháváme, že pokud je člověk nachlazený, má se vypotit na cizím těle. Je to ale opravdu recept, který zabírá?

Sexem proti rýmičce – tipy a rady, jak se zbavit otravného nachlazení

Sex lahodí nejen naší duši a srdci, ale i tělu. Při milostném aktu se totiž v lidském těle děje spoustu věcí, operací a všemožných chemických procesů. Ne nadarmo se říká, že mezi dvěma lidmi probíhá „chemie“. A ten pocit, když vás někdo nedpozemsky přitahuje a následně dojde k erupci ve vašem těle a dokonalé extázi a souznění! Za všechno můžou právě tyto chemické procesy. Ale jak dokážou léčit, posilovat imunitu a zbavit nás rýmičky? Vše nám zajistí fagocyty – bílé krvinky, které pohlcují cizorodé látky a viry v těle buňky. Právě ty pomáhají tělu bojovat s nemocí. Při milování se totiž krom nás rozmnožují i zmíněné fagocyty! A chcete vědět, co dělají při orgasmu? Dokonce se jejich počet zdvojnásobí! Takže není lepšího léku, než je sex!  

TIP redakce

Máte nemocného partnera, který umírá na rýmečku, a chcete mu zvednout náladu? Kupte si rajcovní kostýmek zdravotní sestřičky, natáhněte sexy punčochy, vytáhněte dráždivou červenou rtěnku a domácí léčba může začít! Jen opatrně, abyste za pár dní po tom, co se drahá polovička pochválí kolegům a kamarádům, neměly plnou čekárnu „pacientů“...

Jestliže nemáte u sebe nikoho, kdo by vám rýmičku z těla pomohl „vyhnat“, můžete vyzkoušet pár zaručených receptů, díky kterým budete rázem fit:

Hrochův elixír

Nastrouhejte čerstvý zázvor, přidejte trochu skořice, hřebíček, pár kuliček pepře (může být i trocha chilli). Vše rozmíchejte s medem a šťávou z celého citronu (nebo limetky) a přidejte 2 až 3 panáky dobré slivovice. Ze všech ingrediencí následně umíchejte emulzi a nechejte chvíli macerovat. Poté znovu ušlehejte do emulze a zalejte horkou vodou o teplotě  85 °C. Optimálně pijte ze širokého hrnku, který držte oběma rukama – ty se zároveň mohou krásně prohřát a zároveň budete moci i inhalovat. Abyste byli do rána jak rybičky, vypijte dva půllitrové hrnky tohoto Hrochova elixíru

Chilli

Chilli je v poslední době velice oblíbeným kořením a tyto ďábelské papričky lze pěstovat už i v bytě za oknem! Chilli je také výborným afrodisiakem, takže pokud potřebujete efektivní léčbu rýmy a nachlazení, chilli je výborným pomocníkem v mnoha ohledech!

Grepofit

V redakci sázíme už několik sezon na bioinformační přípravek s vyváženou kombinací nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením – Grepofit. Obsahuje extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silici šalvěje lékařské. Je označován jako přírodní antibiotikum –  působí antivirově, antibakteriálně a antimykoticky. Běžně se užívá 2 ráno, 2 v poledne a 1 kapsle večer. Když ale cítíme, že na nás něco leze, zvýšíme dávku na 3x denně 3 kapsle. Do dvou dnů jsme pak zase zdraví jak řepy! Více info nadjete na webu.

Česnekový zázrak

Česnekem nejen na upíry! Česnek považovali za zázrak již starobylé civilizace. A takový česnekový zázrak si můžete připravit i sami doma. Zaručí vám pročištění organismu a vyžene z těla nemoci – s receptem jak od babky kořenářky: 30 stroužků česneku rozmixujte s pěti celými citrony (kupte raději biocitrony a i tak je předtím pečlivě okartáčujte). Vzniklou kaši nalijte do 1 litru vody a nechejte projít varem. Hned poté odstavte, propasírujte přes sítko a nalijte do lahve. Pak už jen bude stačit, když si každé ráno dáte frťánka. A aby z vás nebyl česnek cítit? Snězte jablko.

reklama