Sexem proti rýmičce – tipy a rady, jak se zbavit otravného nachlazení

Dost často slýcháváme, že pokud je člověk nachlazený, má se vypotit na cizím těle. Je to ale opravdu recept, který zabírá?

Tomáš Helísek

Sex lahodí nejen naší duši a srdci, ale i tělu. Při milostném aktu se totiž v lidském těle děje spoustu věcí, operací a všemožných chemických procesů. Ne nadarmo se říká, že mezi dvěma lidmi probíhá „chemie“. A ten pocit, když vás někdo nedpozemsky přitahuje a následně dojde k erupci ve vašem těle a dokonalé extázi a souznění! Za všechno můžou právě tyto chemické procesy. Ale jak dokážou léčit, posilovat imunitu a zbavit nás rýmičky? Vše nám zajistí fagocyty – bílé krvinky, které pohlcují cizorodé látky a viry v těle buňky. Právě ty pomáhají tělu bojovat s nemocí. Při milování se totiž krom nás rozmnožují i zmíněné fagocyty! A chcete vědět, co dělají při orgasmu? Dokonce se jejich počet zdvojnásobí! Takže není lepšího léku, než je sex!  

TIP redakce

Máte nemocného partnera, který umírá na rýmečku, a chcete mu zvednout náladu? Kupte si rajcovní kostýmek zdravotní sestřičky, natáhněte sexy punčochy, vytáhněte dráždivou červenou rtěnku a domácí léčba může začít! Jen opatrně, abyste za pár dní po tom, co se drahá polovička pochválí kolegům a kamarádům, neměly plnou čekárnu „pacientů“...

Jestliže nemáte u sebe nikoho, kdo by vám rýmičku z těla pomohl „vyhnat“, můžete vyzkoušet pár zaručených receptů, díky kterým budete rázem fit:

Hrochův elixír

Nastrouhejte čerstvý zázvor, přidejte trochu skořice, hřebíček, pár kuliček pepře (může být i trocha chilli). Vše rozmíchejte s medem a šťávou z celého citronu (nebo limetky) a přidejte 2 až 3 panáky dobré slivovice. Ze všech ingrediencí následně umíchejte emulzi a nechejte chvíli macerovat. Poté znovu ušlehejte do emulze a zalejte horkou vodou o teplotě  85 °C. Optimálně pijte ze širokého hrnku, který držte oběma rukama – ty se zároveň mohou krásně prohřát a zároveň budete moci i inhalovat. Abyste byli do rána jak rybičky, vypijte dva půllitrové hrnky tohoto Hrochova elixíru

Chilli

Chilli je v poslední době velice oblíbeným kořením a tyto ďábelské papričky lze pěstovat už i v bytě za oknem! Chilli je také výborným afrodisiakem, takže pokud potřebujete efektivní léčbu rýmy a nachlazení, chilli je výborným pomocníkem v mnoha ohledech!

Grepofit

V redakci sázíme už několik sezon na bioinformační přípravek s vyváženou kombinací nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením – Grepofit. Obsahuje extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silici šalvěje lékařské. Je označován jako přírodní antibiotikum –  působí antivirově, antibakteriálně a antimykoticky. Běžně se užívá 2 ráno, 2 v poledne a 1 kapsle večer. Když ale cítíme, že na nás něco leze, zvýšíme dávku na 3x denně 3 kapsle. Do dvou dnů jsme pak zase zdraví jak řepy! Více info nadjete na webu.

Česnekový zázrak

Česnekem nejen na upíry! Česnek považovali za zázrak již starobylé civilizace. A takový česnekový zázrak si můžete připravit i sami doma. Zaručí vám pročištění organismu a vyžene z těla nemoci – s receptem jak od babky kořenářky: 30 stroužků česneku rozmixujte s pěti celými citrony (kupte raději biocitrony a i tak je předtím pečlivě okartáčujte). Vzniklou kaši nalijte do 1 litru vody a nechejte projít varem. Hned poté odstavte, propasírujte přes sítko a nalijte do lahve. Pak už jen bude stačit, když si každé ráno dáte frťánka. A aby z vás nebyl česnek cítit? Snězte jablko.

#elixír #hrochův elixír #nachlazení #nemoc #rady #sex #tipy #vitaminy #zdraví

reklama

pearl-design
Další články