[OL]4you na

Skvělé bydlení na vlastní oči! Nenechte si ujít Šantovka Living Day

První etapa rezidenčního projektu Šantovka living už slouží novým majitelům. Další čtyři domy jsou buď těsně před předáním svým budoucím vlastníkům, či ve fázi pokročilé výstavby. S ohledem na velký zájem šla do prodeje i čtvrtá etapa. Při té příležitosti připravila developerská skupina Redstone pro všechny zájemce originální prezentační akci, díky níž si mohou špičkové bydlení v rezidenční čtvrti v srdci Olomouce prohlédnout a detailně poznat. Akce s názvem Living day se odehraje 25. listopadu.

Skvělé bydlení na vlastní oči! Nenechte si ujít Šantovka Living Day

"Vnitřkem domu i bytu provedou naše prodejkyně, které zájemcům představí nejen ukázkový vzorový byt, ale také jeden z mnoha bytů v domě C1. Je to jedinečná příležitost si byty z blízka prohlédnout a zeptat se na veškeré dotazy týkající se našeho projektu," uvádí mluvčí developera Petr Hlávka.

Na místě budou i dodavatelé, nebudou chybět ani vánoční dílničky pro děti
O byty Šantovka living je na trhu velký zájem. Moderní bydlení v srdci Olomouce nabízí plnou občanskou vybavenost, skvělé dopravní spojení či energeticky úsporné technologie. Během Living Day provedou zájemce nejmodernějšími trendy v bydlení přímo externí dodavatelé, s nimiž developer dlouhodobě spolupracuje. Mezi nimi jsou například Pearl Design, Vekra, IKEA nebo Kuchyně Sykora. Návštěvníkům zodpoví jakékoliv dotazy například ohledně podlah, interiérového designu, dveří a dalších detailů, které dohromady vytvářejí skvělé bydlení. 

Každého z hostů zde bude čekat welcome drink, s ohledem na adventní období půjde tentokrát o svařené víno a drobné občerstvení. Pro zabavení vašich ratolestí jsou připraveny i dětské vánoční dílničky, díky kterým pak budou mít rodiče prostor vše si v klidu projít.

Aby se mohly návštěvníkům prodejkyně naplno věnovat, doporučuje Redstone předem rezervovat čas návštěvy prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Speciální prezentační akce Living Day se odehraje v sobotu 25. listopadu v době od 10 do 16 hodin.

reklama