[OL]4you na

Skvělé jídlo a zábava pro všechny? Nenechte si ujít Lobster Food Fest!

Milujete dobré jídlo? Pak zbystřete. V sobotu 18. května ovládne křelovskou pevnost Fort XX Escot třetí ročník festivalu dobrého jídla a pití Lobster Food Fest. Návštěvníci budou moci ochutnat speciality z kuchyní skupiny Lobster Group i hostujících podniků. Nabídku pěti desítek jídel doplní dobře načepované orosené pivo, ochutnávka moravských a francouzských vín z vlastních vinic, alko i nealko koktejly či výběrová káva nebo výborná zmrzlina. Pro hosty je připraven doprovodný program a ty nejmenší nadchne dětský park se spoustou zábavy.

Skvělé jídlo a zábava pro všechny? Nenechte si ujít Lobster Food Fest!

Na co se těšit?
Oblíbené Bistro Paulus, restaurace Lobster, Bistro Helen, Maso v housce, pizza z Frančesko food truck, ale také Fishi sushi, kebab Točím šišku, mexičtí Dos Amigos, hranolky Faency Fries, Kikafe, bio limonády Bohemsca, řemeslní Na Zmrzlinu, kubánský bar OSA či Pilsner Urquell nabídnou 18. května výborné jídlo i pití.

Pořadatelé také připravují hudební scénu, kde zahraje Eva Gadhof a kapela Isbina, a velký dětský park, v němž nechybí vyhlídková plošina, zábavná stezka, nafukovací atrakce, science show Pevnosti poznání, malování na obličej, sokolníci, ukázka dravých ptáků, chrti v nouzi, kreativní dílničky a další. Vítáni budou v tento den i cyklisté, kteří mohou využít sdílená kola Nextbike i hlídané parkoviště. 

Jak se dostat k fortu?
K fortu se dostanete, pokud jedete po místní komunikaci z Olomouce do Křelova (sjedete u Prachárny) a na první křižovatce v obci odbočíte vpravo. Projedete novou zástavbou až do polí a po kilometru se vám otevře pohled na areál pevnosti. Jednodušší je cesta z Řepčína. Stačí vystoupit na zastávce ČD Olomouc-Řepčín nebo MHD Řepčín, železárny a dát se nejbližší odbočkou vlevo po cestě. Ani ne za deset minut jste u areálu. Fort také leží na regionální cyklostezce 51A a jen pár set metrů od páteřní cyklostrasy číslo 4 Moravská stezka, která vede z Jeseníků až na hranice se Slovenskem a Rakouskem. 

Vstup a parkovné
Akce startuje v 11:00 a trvá až do večerních hodin. Vstup je zdarma, za parkování zaplatíte 100 Kč. Více informací naleznete ZDE.

Přijďte si užít lahodnou sobotu i vy!

FOTO: Freepik

reklama