[OL]4you na

Slavnost vína nabídla vynikající vína i Moniku Bagárovou

Událost moravského podzimu je za námi. Slavnost vína, která je tradičně přehlídkou těch nejlepších vinařství, se uskutečnila 18. listopadu v NH Hotelu a nabídla i bohatý doprovodný program. Hostem večera byla zpěvačka Monika Bagárová.

Slavnost vína nabídla vynikající vína i Moniku Bagárovou

Návštěvníky čekalo více než 150 prestižních moravských vinařů i gastronomické speciality. A jak už bývá na Slavnosti vína zvykem, také bohatý doprovodný program.

Spojením hlavních hudebních hostů, skupiny Inflagranti se zpěvačkou Monikou Bagárovou, vzniklo kvarteto půvabných žen i smyčců, které roztleskalo a roztančilo sál. "Bylo to krásné, úžasné a dokonalé. A nejlepší bylo to prostředí tady. Všechno, co jsme si přály,“ řekla za smyčcové trio Inflagranti Dagmar Sečkařová. "Já rozhodně budu vzpomínat na skvělé publikum, které se smálo a bylo úžasné," dodala Monika Bagárová.

Vinařství Fabikovič jako vítěz
Tradiční součástí Slavnosti vína byla soutěž o nejoblíbenější vinařství. Návštěvníci mohli hlasovat anketními lístky pro domácí i zahraniční vinařství. A nejvíce jim učarovalo Vinařství Fabikovič. Na trhu působí krátce, má však za sebou dlouholetou rodinnou tradici. Přistupuje k vínu poctivě a s láskou a zaměřuje se na produkci vín v menších šaržích.

Společenským večerem provázel moderátor Jan Smetana, o hudební doprovod se postarala kapela Kanci paní nadlesní, v jejímž podání zazněly ty největší české i světové hity, a hosté se po celou Slavnost vína mohli těšit z výtečného menu šéfkuchaře hotelu Miroslava Fojtíka a jeho týmu. Nechyběla husí játra s jablky, ale třeba také hranolky ze sumce či guláš z bizona...

Tak zase za rok!

reklama