[OL]4you na

Sobota patří mužům a dobrým skutkům!

Pánové, taky si občas říkáte, že byste potřebovali na chvilku uniknout z každodenní reality a mít den pro sebe? Máte rádi whisky, víno, dobré jídlo a k tomu zajdete do barber shopu nebo se projedete na motorce? Pak právě tato sobotu bude patřit vám!

Sobota patří mužům a dobrým skutkům!

Saturday BLIND Fever

Kluky z Doe's Barber Shopu a jejich nabroušené břitvy asi netřeba představovat. Svým umem se rozhodli pomoci TyfloCentru Olomouc a společně vymysleli akci, která bude pomáhat. V sobotu 19. srpna 2017 od 13.00 hodin v DBS propukne Saturday BLIND Fever, kdy budou kluci stříhat a holit pro zmíněnou organizaci. Součástí akce bude sraz a prohlídka motocyklů TRIUMPH Olomouc.  A co by to bylo za akci gentlemanů bez whisky? Pánové se mohou těšit i na ochutnávku destilátů a povídání od whisky ambasadora Zdeňka Kortiše z olomouckého The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar.

Pokud vás akce zajímá, chcete se dorazit podívat či podpořit dobrou věc? Pak se určitě mrkněte na stránku události na Facebooku.

Gentleman's night

Další ryze pánskou záležitost na tuto sobotu 19. srpna 2017 připravil Konvikt restaurant s partnery. Pokud tedy máte rádi pořádný kus masa, champagne, whisky a dobrou muziku, tento jedinečný večer nesmíte propásnout!

Celá akce se startuje v 19.08 hodin na nádvoří – zahrádce Konvikt restaurant, kde bude pro pány připraven welcome drink v podobě prosecca pro porovnání se champagne.  Šéfkuchař Lukáš Vrba připravil 6chodové menu, ve kterém nebude chybět hovězí, lanýže či pairing s whisky. Pro příznivce vína je nachystán vinný doprovod od Good Wine Lover – Olomouc by Tomáš Rohla. Během celé akce bude na zahrádce hrát stylová hudba a večer bude pokračovat whisky doprovodem a povídáním Zdeňka Kortiše. Na závěr se gentlemani přesunou do The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar, kde je bude čekat welcome drink – Whisky Sour. 

Cena vstupenky na tuto akci je 1499 Kč a každý účastník obdrží malé překvapení. Počet rezervací je omezen. Rezervace a bližší info naleznete na FB události akce nebo přes e-mail konviktrestaurant@gmail.com či telefon 731 815 801.

 

 

reklama