SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na předpremiéru filmu Mamma Mia! Here We Go Again!

Další filmový večer pro dámy – Premiere Ladies – se uskuteční ve středu 18. července 2018 od 18.00 hodin v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Tentokrát se můžete těšit na předpremiéru muzikálu Mamma Mia! Here We Go Again. Zapojte se do soutěže a vyhrát můžete dvě vstupenky!

Redakce [OL]4you

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. A tady je! Premiéru v českých kinech bude mít až ve čtvrtek 19. července 2018, ale vy ho můžete vidět již ve středu 18. července 2018, a to díky předpremiéře na akci Premiere Ladies v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Program začíná v 18.00 hodin welcome drinkem Frisco a doprovodným programem (ukázky luxusního líčení, zábavné fotografování a filmový kvíz) a těšit se můžete i na tombolu, která začne v 19.00 hodin a získat můžete poukázky do knihkupectví, na sportovní zboží a filmové dárky. Hned poté odstartuje předpremiéra filmu.

Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků. Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo... Kompletní program multiplexu Premiere Cinemas a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz

Soutěžní úkol: Jmenujte tři herecké osobnosti, které ve filmu Mamma Mia! Here We Go Again ztvárnily charismatické tatínky Sophie.

Své odpovědi včetně kontaktních údajů (bez těch nebudou vaše odpovědi zařazeny do losování) posílejte nejpozději do úterý 17. července 2018 do 11.00 hodin na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište PREMIERE. Nápovědu k odpovědi najdete na webu.

#premiere cinemas #kino #premiéra #předpremiéra #meryl streep #frisco #premiere ladies

reklama

Golf Resort Olomouc
Další články