SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Premiere Ladies s filmem Dvě nevěsty a jedna svatba!

Další filmový večer pro dámy – Premiere Ladies – se uskuteční v úterý 24. dubna 2018 od 18.00 hodin v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Tentokrát se můžete těšit na předpremiéru české romantické komedie Dvě nevěsty a jedna svatba. Zapojte se do soutěže a vyhrát můžete dvě vstupenky!

Redakce [OL]4you

O tom, že cesty lásky jsou nevyzpytatelné, se přesvědčíte v novém filmu Dvě nevěsty a jedna svatba. Premiéru v českých kinech bude mít až ve čtvrtek 26. dubna 2018, ale vy ho můžete vidět již v úterý 24. dubna 2018, a to díky předpremiéře na akci Premiere Ladies v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Program začíná v 18.00 hodin welcome drinkem Frisco a doprovodným programem (ukázky luxusního líčení, zábavné fotografování a filmový kvíz) a těšit se můžete i na tombolu, která začne v 19.00 hodin a získat můžete poukázky do knihkupectví, na sportovní zboží a filmové dárky. Hned poté odstartuje předpremiéra filmu.

Novou českou romantickou komedii Dvě nevěsty a jedna svatba režíroval Tomáš Svoboda. Typická městská single žena Marie (Anna Polívková) pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má nešťastný dar přitahovat jen samé blbce. Její sestra Karolína naopak toho pravého už našla a zrovna plánuje svatbu. Marie tedy přijíždí za rodinou na návštěvu do rodné vesničky, kde potkává svou dávnou lásku – Jiřího. Během pár okamžiků je oběma jasné, že jejich stará láska ani dlouhým časem nevyprchala. Ovšem je tam jeden háček... Snoubencem její sestry je právě Jiří... Kompletní program multiplexu Premiere Cinemas a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz

Soutežní úkol: Jmenujte tři další herecké osobnosti, které se ve filmu Dvě nevěsty a jedna svatba objeví.

Své odpovědi včetně kontaktních údajů (bez těch nebudou vaše odpovědi zařazeny do losování) posílejte nejpozději do neděle 22. dubna 2018 do 20.00 hodin na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište PREMIERE. Nápovědu k odpovědi najdete na webu.

#film #galerie šantovka #předpremiéra #premiéra #premiere cinemas #premiere ladies #šantovka #soutěž #vstupenky

reklama

pearl-design
Další články