[OL]4you na

Sv. Valentýn v Olomouci – kam jít a jak ho strávit?

Neptáme se na otázku „Slavit, či neslavit svátek svatého Valentýna?“! Jistě, můžete jít ve dvou na romantickou večeři, do cukrárny, do wellness, nebo do kina. Přinášíme ale pár originálnějších tipů, jak a kde tento svátek oslavit a užít si prima chvíle ve dvou:

Sv. Valentýn v Olomouci – kam jít a jak ho strávit?

Pevnost poznání – víkend: Láska je věda!

O víkendu po sv. Valentýnu (od 17. do 18. února 2018) se můžete vydat do Pevnosti poznání. Nečekají vás však aktivity pro děti, ale vyzkoušíte nápoj lásky, zjistíte, které rostliny fungují jako afrodiziakum, a jak funguje mapa lásky. Poznáte lásku ve zvířecí říši a lásku ve vesmíru. Taky si můžete nechat spočítat, zda se k sobě doopravdy hodíte. Více o akci najdete na webu.

Komedie i balety v Moravském divadle Olomouc

Středa 14. února přinese komedii Jméno, čtvrtek 15. února Shakespearovu klasickou komedii (v baletním provedení) Zkrocení zlé ženy, pátek 16. února činoherní komedii Cyrano z Bergeracu o víkendu potom balet Queen a hostující muzikál Čarodějův učeň. Bližší informace najdete na webu.

Čokoládový festival 2018 v Šantovce

Pokud Vaše drahá polovička holduje (nejen) sladkým neřestem, neměl by vám uniknout Čokoládový festival v Šantovce (od 16. do 18. února 2018). Čeká vás výstava o historii čokolády, degustace, workshopy, speciality, prodej i vystoupení kuchařských mistrů. Více info na webu.

Aquapark Olomouc – ve vodě i saunách!

Aquapark nabízí zábavu za každého počasí a pro děti Valentýnské výtvarné dílničky. Užijte si ve dvou vodní radovánky, pohodu ve vířivce i saunové ceremoniály. V saunovém světě vás přímo na Valentýna čeká 5 ceremoniálů a peeling, stejně jako o víkendu. Restaurace pro vás na tento týden navíc přichystala americké menu. Více na Facebooku.

Kam na Valentýnské menu?

Pokud chcete dopřát zážitek svým i partnerovým/partnerčiným chuťovým buňkám, omrkněte tipy na speciální Valentýnská menu, které si pro vás připravily olomoucké restaurace – Lobster, Hotel Theresian, Café New OneJazz Tibet Club a další.

Co dávají kina? Cinestar, Premiere Cinemas i Metropol

Pokud si přece jen chcete užít klasické rande v kině, i pro vás máme příjemnou nabídku. Velmi vášnivá je poslední část trilogie Padesát odstínů svobody a stejně očekávaná je britská gay komedie Na konci světa. Pro milovníky animovaných filmů se promítá Sněhová královna: tajemství ohně a ledu, Coco a Ferdinand. Fanoušci akčních filmů mohou zajít na Black Panthera, nebo Cizince ve vlaku. Z českých filmů je v kinech pohádka Čertoviny, zimní komedie Špindl a Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Jak strávíte Valentýna vy?

reklama