[OL]4you na

Těšte se na ELLEphorii, nejočekávanější beauty akci roku!

Víkendový festival plný novinek, trendů, tipů a triků od celebrit a influencerů i lidí, kteří o ně pečují. Čekají vás soutěže, rozhovory, ankety, vzorečky, dárečky a ještě mnohem víc. To bude ELLEphoria, která proběhne od 4. do 6. listopadu ve Slovanském domě v Praze.

Těšte se na ELLEphorii, nejočekávanější beauty akci roku!

Víkendový festival pro všechny, kteří milují krásu. Taková bude ELLEphoria, nejočekávanější beauty akce roku. Nabídne spoustu novinek, trendů, tipů a triků od celebrit a influencerů, ale také od těch, kteří o ně pečují. Připraveny budou přednášky, tutorialy, soutěže, rozhovory, ankety, vzorečky, dárečky, nebude chybět ani bohatý program, doprovodná výstava a skvělé občerstvení nebo drinky.

ELLEphoria láká na bohatý program
Festival bude zaměřen na make-up, nejnovější trendy v líčení, pečující kosmetiku, vlasy a jejich styling, pokožku a péči o ni, nehty, anti-aging i wellbeing. Těšte se na bohatý program na pódiu i mimo něj, doprovodnou výstavu, workshopy, diagnostiku pleti, poradenství, vzorky a dárky.

Vstupenky
Za Basic Ticket zaplatíte 299 korun a zaručuje vám vstup na akci, i opakovaně. ELLE Beauty Ticket vás přijde na 2 890 korun. V ceně je vstup (opakovaný) a exkluzivní ELLE Beauty Bag s produkty v hodnotě převyšující 16 tisíc korun, z nichž nejméně 15 je v plné velikosti. Pokud máte o tento typ vstupenek zájem, pospěšte si, jejich počet je omezený.

Akce se koná o víkendu 4. až 6. listopadu ve Slovanském domě v Praze. Veškeré informace k festivalu, včetně detailů k programu či ke vstupenkám, naleznete na webu.

reklama