Tiffany & Co. představuje novou kolekci šperků Tiffany T1

V září tohoto roku značka Tiffany & Co. uvede novou kolekci Tiffany T1, šperky z bílého a žlutého zlata a diamantů.

Veronika Jínová

“Because I am the one. Because you are the one.”

Slavná značka Tiffany & Co. letos přestavuje ikonickou kolekci Tiffany T a s ní světovou novinku s názvem T1. Nový směr, kterým se kolekce Tiffany T vydává, je oslavou grafického motivu písmene ‚T‘, a přináší luxusní šperky pro každodenní nošení. Reed Krakoff, hlavní umělecký ředitel Tiffany & Co. a autor kolekce Tiffany T1, která je v průběhu roku 2020 odhalována postupně sérií celosvětových premiér. V dubnu 2020 se světu ukázala jedna z částí, kolekce devíti šperků vyrobených z 18kt růžového zlata. Další a dlouho očekávaná kolekce modelů z bílého a žlutého 18kt zlata bude uvedena v září tohoto roku. K dispozici budou v Praze.

Šperky se nesou v duchu odvahy a nenucené elegance, mají vyzařovat nezaměnitelný styl a příběh těch, kdo je zrovna nosí. Jsou navrženy tak, aby slušely všem ženám bez rozdílu věku: modely z kolekce Tiffany T1 jsou dokonalým šperkem, který si láskou pro sebe koupíme a hrdě je nosíme, jako symbol toho, čeho se nám podařilo dosáhnout. Modely kombinují čisté linie a grafické formy s novými, elegantně lomenými a ženskými proporcemi, nadčasovost jim dodávají ručně osazené zářivé Tiffanyho diamanty. Ať již září na zápěstí, prstu nebo kolem krku, motiv písmene ‚T‘ vytváří nepřerušený kruh, jenž je symbolem síly a individuality. V limitované edici bude představen také náhrdelník osazený diamaty nejrůznějších brusů a představuje vrchol špěrkařského řemesla.

„U Tiffanyho jsme přesvědčeni, že luxus by měl mít přirozenou lehkost a nebrat se příliš vážně,“ říká Reed Krakoff a dodává: „Při navrhování kolekce Tiffany T1 jsme chtěli vzdát hold dědictví ikonického motivu písmene ‚T‘ a zároveň jej povýšit a zmodernizovat ručně osazenými diamanty na skosených hranách. Těmito šperky chceme říct, že drahé kameny nejsou pouze pro zvláštní příležitosti –můžeme je nosit každý den na oslavu sebe sama.“ 

#móda #šperky #tiffany & co.

reklama

Další články